Протест проти високих тарифів на газ

вчора, під воротами пат “запоріжгаз” волонтери та мешканці області протестували проти високих тарифів на газ.

ось як акцію протесту описав на своїй сторінці в соцмережі запорізький активіст ян яковенко:

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

“біля будівлі пат” запоріжгаз “пройшла мирна акція з приводу підвищення тарифів на газ. наша волонтерська організація” нове майбутнє “також прийшла підтримати наших друзів з” антікорупційного руху запоріжжя “, а також мирних мітингувальників, які вийшли під стіни будівлі! на акції були присутні не тільки жителі запоріжжя, а жителі запорізької області, в основному це були люди похилого віку, саме вони стали заручниками ситуації, в якій з пенсією в 1200 грн. отримують шалені рахунки і які не дивлячись на вік не залишилися байдужі до цієї акції! ми сподіваємося , що наші “депутати” нас почують і приймуть правильне рішення! “, – написав ян.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу: @news_reporter_ua

1 коментар для “Протест проти високих тарифів на газ”

  1. Запорожец

    Организаторам акции, в ближайшее время, просьба организовать следующую. Но! В СМИ или любым другим образом предупредить жителей города и области. Поддержать ВАС хотят десятки тысяч и, пока, на митингах. Не дойдет власти и Яценюку – придем с ВИЛАМИ!!!

Залишити коментар

Опубліковано на 02 03 2016. Поданий під Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".