Привласнені мільйони сина Януковича виводилися через канал до Росії, який СБУ викрила

СБУ викрила фінансову махінацію – канал виведення грошей до РФ, сумою більше 10-ти млн. грн., які привласнив собі О. Янукович.

Як повідомляли в прес-центрі СБУ, для того, щоб вивести гроші до РФ, 1-на з компаній холдингу «МАКО» придбала фіктивно обладнання в Росії, яке нібито має імпортуватися на територію, що на час проведення махінації була окупованою бойовиками.

Щоб накласти арешт на банківські рахунки підприємств, що є задіяними у даній протиправній схемі, СБУ надала інформацію ГПУ для того, щоб використовувати ці матеріали у досудовому розслідуванні кримінальної справи в підозрі Олександра Януковича.

В ГПУ раніше розказали, скільки у ЄС «заморозили» млн. “сім’ї”  Януковича. Виявляється, що по перерахунку за курсом 10. 08. 15.р. на рахунках у членів “сім’ї” Януковича у різних банках в різних країнах ЄС “заморозили” 280 млн. доларів.

Поділитися:

Метки: , , , , , , , , , , , , , , ,

Опубліковано на Aug 13 2015. Поданий під Cвіт, Влада і політика. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire