https://reporter.zp.ua

Приманка для риби

Редактор: Михайло Мельник

риба не дура – сама на гачок не полізе, а тому постає питання, як заманити її на цей самий гачок. тут до послуг рибалки цілий арсенал різномастих наживок і принад. розбираємося в ньому разом.

твістери і віброхвости

це динамічні приманки для риби з м’якого пластику (силікону). класичний твістер складається з ребристого або кільчастого веретеноподібного тіла, схожого на велику гусеницю, і плоского загнутого хвоста. під час руху у воді хвіст постійно намагається випростатися, але замість цього коливається, згинається і вібрує. твістер рухається як живий, тому безвідмовно привертає до себе рибу. часто застосовують твістери розміром від трьох до 20 сантиметрів. більш дрібні моделі (один-півтора сантиметри) використовують для зимової ловлі мирної риби. більші (до 35 см) застосовуються для лову морських хижаків. деякі спінінгісти беруть 25-35-сантиметрові твістери в поєднанні з головками середньої тяжкості для лову сома.

віброхвости – це пластикові динамічні приманки другого покоління. їх родоначальником можна назвати твістер. у виброхвоста, як і у твістер, рухомим елементом є хвіст. якісний виброхвост, рухаючись горизонтально, звивається і виляє хвостом так природно і натурально, що здатний обдурити не те що рибу, а навіть і рибалки. дрібні віброхвости (довжиною два сантиметри), забезпечені головкою з нейтральною плавучістю, служать чудовою принадою для ляща, головня, язя, чехоні, коропа, крупної плітки. але більш правильною грою відрізняються віброхвости середнього розміру – 7-16 сантиметрів завдовжки.

всі штучні приманки для риби, що імітують різноманітних комах, називають штучними мушками

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

приманка для риби. мушка

всі штучні приманки для риби, що імітують різноманітних комах, називають штучними мушками. вони не злітають з гачка при різкому закиданні, з ними не треба мучитися ловом “живий” насадки. досвід показує, що на мушку можна ловити практично будь-яку рибу, навіть коропів і карасів. мушки бувають сухими і вологими. перші зображують дорослих комах і рясно оперені. ними ловлять з поверхні води, плавучість їм надають пінопластові або пробкові елементи. мокрі мушки імітують потонулих жучків і ловити ними можна навіть з дна.

приманка для риби. воблер

воблер – це імітація хворої або пораненої рибки, яка пливе у поверхні води і іноді опускається на глибину. на воблер “ведуться” короп і язь. деякі воблери оснащують рухомими плавниками і обертовими пропелерами. пірнаючі воблери бувають двох видів – працюють в при поверхневому шарі води (суспендери) і глибинні воблери, більш детальніше про види воблерів за посиланням http://www.mirrybolova.com.ua/voblera.html. такі приманки роблять з дерева, пластмаси і інших матеріалів. потопаючий воблер складається з матеріалів, щільність яких більша за густину води. у передній його частині – лопата, яка дозволяє воблеру парити в товщі води. на цю приманку охоче клює велика риба.

приманка для риби. блешня

болісно діляться на літні та зимові. літні створюються з урахуванням того, що вони повинні рухатися у воді горизонтально. зимові ж блешні рухаються у воді по вертикалі. літні  різноманітніші, так як для проводки по вертикалі можна використовувати приманки більш складної конструкції. звичайна коливається блешня є пластинкою з металу, яка імітує рибку. з одного боку блешню прив’язують до волосіні через заводне кільце і вертлюжок, а з іншого боку до неї кріпиться трійник. така приманка завжди широко застосовувалася для лову з човна на доріжку. бувають і блешні, їх ще називають вертушками.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Погана якість статті?
Повідомити

1 коментар для “Приманка для риби”

  1. andras

    Хорошая статья

Залишити коментар

Опубліковано на 18 06 2016. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".