https://reporter.zp.ua

Працівники Сектору ювенальної пробації м.Запоріжжя розпочали апробацію програми “Життєві навички” серед неповнолітніх правопорушників

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

#ювенальна_пробація_в_дії
на базі сектору ювенальної пробації м. запоріжжя проведено перше тренінгове заняття з апробування пробаційної програми «життєві навички»
3 липня на базі сектору ювенальної пробації м. запоріжжя провідним інспектором сектору маргаритою демків разом з неповнолітніми розпочата робота над четвертим модулем пробаційної програми «цілепокладання та побудова життєвих планів».

на початку заняття маргарита демків привітала учасників, розповіла підліткам про мету, завдання та структуру тренінгової програми. модуль програми складається з 8 занять, протягом яких неповнолітні мають навчитись визначати власні життєві задачі, формувати лідерські якості, познайомляться із різними способами постановки цілей.
за підсумками проведеного тренінгу підлітки ознайомились з тим, які етапи проходить кожна людина у своєму житті та визначили важливі задачі на актуальному етапі життя.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Погана якість статті?
Повідомити

Залишити коментар

Опубліковано на 04 07 2018. Поданий під Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".