https://reporter.zp.ua

Повне керівництво по покупці матраца або як вибрати матрац

# , , , , , , , ,

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

ви проводите, майже, третину свого життя в ліжку, тому переконайтеся в тому, що ви обираєте империя матрасов найкращий матрац для себе.

заміна вашого матраца може бути стомлюючим справою. не тільки тому, що існують сотні різноманітних моделей, а, більшою мірою, тому що визначення «найкращий матрац» ​​суто особисте: ідеальний матрац для одного може викликати сильні болі в спині в іншого.

крім того, існує питання вартості. матраци можуть коштувати тисячі, а то й десятки тисяч доларів. а з нинішнім курсом валют ця сума може виявитися непідйомною для багатьох з нас. в якійсь мірі, ортопедичні матраци це та категорія продукції, в якій ви отримуєте саме те, за що платите.

за те, на чому ви збираєтеся спати кожен день на протязі 10 років, ви, природно, хочете отримати довговічні й високоякісні матеріали. і, швидше за все, ви не знайдете хороший матрац, в якому будуть використані якісні матеріали, і які зможуть витримати щоденні навантаження за 1000 гривень. чудес не буває. тим не менш, вам не обов’язково платити повну вартість за матрац. у магазинах або шоурумах не бійтеся торгуватися з продавцями про додаткову знижку або про додаткові аксесуари в подарунок (подушки, постільна білизна, ковдри, та ін.)

ось основний спосіб як орієнтуватися у виставковому залі, в якому повно матраців, з упевненістю.

почніть з основи.

перше важливе рішення, яке ви повинні прийняти, це визначитися з основою матраца. є чотири загальних виду: пружини, піна поліуретану, латекс і повітря.

якщо вам подобається ліжко з відскоком.

матрац з відскоком, на незалежному пружинному блоці. тим більше, ви можете вибрати, як буде пружинити ваш матрац. металевий дріт в пружинах може бути різних калібрів, від самих тонких і більше що стискуються до товстих і міцних. більш важкі люди, як правило, віддають перевагу більш міцних і надійних пружин. пружини, які з’єднані між собою, є досить міцними, але в той же час, незалежні пружини, де кожна пружина в окремому тканинному чехольчику, знижують ефект хвилі, який дуже відчувається коли хтось на одній стороні ліжка рухається.

пружинні матраци, як правило, мають або волокнистий наповнювач, або піна поліуретановий зовнішній шар, покритий стеганой тканиною. але, навіть, якщо ви хочете супер розкішні відчуття, не піддавайтеся впливу, на перший погляд, товстого верхнього шару матраца.

дійсно, широкий шар може прекрасно себе зарекомендувати в магазині, але через якийсь час ви побачите, що він стиснеться і не повернеться назад. дуже часто, найкращим вибором є міцний і надійний матрац, з добре простьоганних чохлом, і тонкий наматрацник або топпер поверх нього, який можна міняти.

приклади таких матраців:
1. матрац вітторіо (vittorio).
2. матрац симплекс (symplex).
3. матрац агра люкс (agra lux).
4. матрац авефірм№6.

якщо ви віддаєте перевагу екстра міцну основу.

безпружинний матрац з піною пам’яті – досить часто мають піна поліуретанову основу, і набагато менший ефект пружініванія. насправді, сідаючи або лягаючи на такий матрац, ви не потонете далі верхнього шару. для визначення якості піни з ефектом пам’яті memory попросіть специфікацію на нього або уточніть у продавця: якої товщини шар піни пам’яті, використовуваний в цьому матраці; яка щільність memory. товщина шару може варіюватися від 2-х до 6-ти см., які визначатимуть наскільки глибоко ви будете «тонути». на практиці, немає ніякого сенсу брати матрац з піною пам’яті, якщо шар memory там менше 5-ти см. ви не відчуєте того самого ефекту пам’яті. природно, ви можете замовити індивідуально для себе і 10см шар. але ми не рекомендуємо цього робити, оскільки, в такому випадку, вам буде складно просто встати з матраца, або навіть, перевернутися на ньому.

приклади таких матраців:
1. матрац амадей (amadey).
2. матрац профілло (profillo).
3. матрац комбілатекс (combilatex).

якщо ви хочете трохи “плавучості”.

латексні матраци схожі на моделі з піною з ефектом пам’яті за своєю жорсткістю, але створюють трохи більше зустрічного тиску (відштовхування). натуральний латекс (а буває ще й синтетичний) є антимікробним, стійким до цвілі і пилових кліщів. такі матраци досить дорогі, але, як стверджують виробники, можуть прослужити вам до 20 років і більше.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

існують два типи латексу (дві технології його виробництва): dunlop – латекс, більш щільний і важкий; talalay – латекс, більш легкий і м’який.

приклади таких матраців:
1. матрац біал (bial).
2. матрац роял (royal).
3. матрац пентал (pental).

якщо ви любите контроль.

розглянемо матраци з гумовими або вініловими камерами з повітрям всередині, який має пульт дистанційного керування, що дозволяє вам контролювати кількість повітря всередині. багато з них мають дві камери, розташовані поруч, які дозволяють регулювати жорсткість матраца для вас і вашого партнера окремо. такі матраци не надто популярні в нашій країні.

розглянемо ваш спосіб життя.

крім чотирьох типів матраців, є ще й інші особливості в їх конструкції, про які вам слід подумати. від стилю сну до типу статури, ваш спосіб життя може допомогти вам зробити правильний вибір.

якщо ви любите спати на боці .

якщо ви любите спати на боку ви хочете, щоб поверхня вашого матраца не чинила зустрічного тиску або мала здатність розсіюватися, підтримуючи ваша вага тіла і відповідаючи вашій формі тіла.

уявіть, що ви лежите на жорсткому підлозі і є теплова карта із зазначенням точок, в яких ваше тіло піддається найбільшому тиску.

легка піна з ефектом пам’яті або матрац з товстим і ворсистим топпер чинитиме найменше зустрічний тиск на тіло людини, в той час, як твердий матрац буде, досить серйозно, тиснути на ваше тіло в місцях найбільшого навантаження. пружини можуть мати більший відштовхуючий ефект, ніж матраци з піни поліуретану або латексу. перевіряти матраци необхідно лежачи, щоб отримати реальне його відчуття.

якщо ви схильні спати на животі.

якщо ви любите спати на животі, слідувати аналогії теплової карти, остання річ, яку краще любителі спати на животі, це обволікаюча піна з ефектом пам’яті. у такому випадку ви будете почувати задуха! замість цього, тверда поверхня матраца забезпечить кращу підтримку. у такому випадку, краще використовувати пружинні або латексні матраци.

якщо ви любите спати на спині.

у цьому випадку вам підійде щось середнє – досить м’який верхній шар матраца, але в той же час, він повинен підтримувати ваш хребет у правильному здоровому положенні. вам підійде будь-який з перерахованих вище видів матраців, але вам необхідно зробити все можливе, щоб вибрати ідеальний матрац.

якщо ваш партнер всю ніч ворочається.

у цьому випадку вам слід розглядати пружинні матраци на незалежному пружинному блоці, де кожна пружинка в окремому чохлі і ніяк не пов’язана з іншими. або матрац з піною з ефектом пам’яті – memory foam, або з латексного блоку. всі вони будуть мати хорошу ізоляцію руху. і, якщо ваш партнер буде всю ніч ворочатися, ви це ніяк не відчуєте. але пам’ятайте, якщо людина неспокійно спить, то однією з можливих причин може бути неправильно підібраний для нього матрац. тому, вибирати матрац краще удвох, щоб він підходив для вас і вашого партнера.

якщо ваші уподобання не збігаються.

цю проблему, також, можна з легкістю вирішити. наприклад, можна придбати два різних наматрасника, або топпер, з різною жорсткістю, щоб один ідеально підходив для вас, а інший – для вашого партнера. також, деякі фабрики можуть вам запропонувати зробити два різних матраца і одягнути їх в один чохол. таким чином, зовні це буде виглядати як один двоспальний матрац, а всередині, по суті, буде два, різних за відчуттями, спальних місця.

якщо ви схильні до алергії.

піна поліуретану, піна з ефектом пам’яті і латекс, за своєю суттю, є антимікробними, стійкими до пилових кліщів і цвілі. якщо ви вибираєте пружинний матрац з волокнистим наповнювачем, переконайтеся, що на нього одягнений спеціальний антиалергенний чохол.

якщо ви не можете визначити, що для вас важливіше всього.

деякі досвідчені виробники матраців створюють гібридні моделі, які поєднують у собі незалежний пружинний блок, де кожна пружинка в окремому чохлі, і піну з ефектом пам’яті – memory foam. такі моделі найбільш часто підходять як для чоловіків, так і для жінок, і можуть нівелювати різного роду «матрацні суперечки». хоча, це додає у вартості матраца. такі розкішні моделі можуть бути досить дорогими.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Погана якість статті?
Повідомити

Залишити коментар

Опубліковано на 29 09 2015. Поданий під Здоров'я, Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".