Популярний ПВС-провід в інтернет-магазині ELEKTRIKA

На сторінках інтернет-магазину ELEKTRIKA.ua користувач знайде досить широкий спектр електротехніки: лічильники електроенергії, генератори, стабілізатори, обігрівальну техніку, лампи, світильники, низковольтне обладнання, електроінструменти та ін. Серед цієї палітри досить популярний ПВС-провід, який використовують для приєднання електрообладнання та електроприладів до електричної мережі. Крім цього даний провід застосовують під час виготовлення подовжувачів, а також для побуту та для потреб виробництва. Особливістю ПВС-проводів представлених в інтернет-магазині ELEKTRIKA.ua є те що у них спеціальна структура, яка дозволяє без шкоди для виробу здійснювати велику кількість перегинів. Тобто провід має високу гнучкість і при цьому це не впливає на його якість. Також в інтернет-магазині представлені різні моделі ПВС-проводу, які не бояться високих температур более подробная информация здесь . Навіть при пожежі в приміщенні вони не втрачають своїх характеристик.

Відносно самого інтернет-магазині ELEKTRIKA.ua, то він заслуговує на детальний огляд. Перше що кидається у вічі на ресурсі – великий асортимент представленої продукції та різноманіття відомих брендів у світі електротехніки. Без перебільшення можна сказати, що тут можна знайти все необхідне для електрифікації та облаштування електрообладнанням квартири, приватного будинку, офісу чи складського магазину тощо. Та й сама ELEKTRIKA.ua не приховує того, що ставить перед собою мету стати найбільшим в Україні інтернет-магазином електротехніки. Враховуючи різноманіття товару, ціни та рівень сервісу, такі амбітні плани можуть запросто реалізуватись. Тим більше, що ресурс позиціонує себе як єдиний в країні інтернет-магазин, що може по всій продукції яку він пропонує провести монтажні роботи. Дійсно, на сьогоднішній день це своєрідна ізюминка, ексклюзив ELEKTRIKA.ua.

Варто зауважити, що сайт зроблений досить якісно і дає можливість користувачеві швидко знайти на його сторінках все необхідне. Вже з самого опису меню ресурсу зрозуміло де, що і в якому розділі знаходиться. По-перше, в цьому допомагають картинки на розділах меню, по-друге, існує розділ “Каталог”, де з допомогою випадаючого меню можливий пошук необхідних користувачеві позицій. Крім цього, для найбільш нетерплячих існує система пошуку, з допомогою якою можна знайти потрібний товар. Той хто раніше не працював з даним інтернет-магазином, може ознайомитись більш детально як з його принципами роботи, так і з брендами, які він представляє, гарантіями, які він надає, та способом доставки придбаного. Також на сайті є розділ “Новини” та “Допомога”.

Схоже на те, що особливу увагу в інтернет-магазині ELEKTRIKA.ua приділяють комунікації між ресурсом та відвідувачами сайту. Про це свідчить акцентування уваги на телефонах ресурсу, за якими кожен бажаючий може зателефонувати та з’ясувати важливі для себе питання. Кому потрібно більше інформації, можуть завітати на сторінки інтернет-магазину в соціальних мережах. А кого цікавить візуальна картинка, той може ознайомитись з відео контентом на офіційному Ютуб-каналі.

Поділитися:

Метки:

Опубліковано на Dec 23 2015. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарОстанні новини

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire