https://reporter.zp.ua

Переяславська міська рада

# ,

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Переяславська міська рада: Історія та сучасність

Переяславська міська рада – адміністративно-територіальна одиниця та орган місцевого самоврядування у складі Київської області. На території міської ради розташоване місто Переяслав, селище міського типу Баришівка та низка сільських населених пунктів. Центром міської ради є місто обласного значення Переяслав.

Переяславська радa – один з найдавніших органів місцевого самоврядування в Україні. Вперше згадується в історичних документах у 1608 році. У 1781 році місто Переяслав отримало статус повітового центру, а в 1919 році – статус міста обласного значення. У 1932 році Переяславська міська рада була ліквідована, а її територія увійшла до складу Київської області. У 1937 році міську раду було відновлено, а в 1962 році до її складу був включений селище міського типу Баришівка.

Сьогодні Переяславська міська рада є одним з найбільших органів місцевого самоврядування Київської області. Населення міської ради становить близько 100 тисяч осіб. Площа території міської ради становить близько 1000 квадратних кілометрів. До складу міської ради входять 11 населених пунктів, у тому числі 1 місто, 1 селище міського типу та 9 сільських населених пунктів.

Міська rada очолюють міський голова та виконавчий комітет. Міський голова обирається жителями міста на п'ять років. Виконавчий комітет складається з заступників міського голови, керівників міських управлінь та відділів, а також представників громадськості.

Основні функції Переяславської міської ради:

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

  • Забезпечення життєдіяльності міста та населених пунктів міської ради;
  • Затвердження міського бюджету та звіту про його виконання;
  • Управління міським майном та земельними ресурсами;
  • Надання послуг населенню;
  • Захист прав та інтересів жителів міста та населених пунктів міської ради.

Переяславська міська рада тісно співпрацює з іншими органами місцевого самоврядування Київської області, а також з обласною державною адміністрацією. Рада є активним учасником регіональних програм розвитку та співпрацює з міжнародними організаціями. Завдяки спільним зусиллям органів місцевого самоврядування Київської області вдалося досягти значних успіхів у розвитку регіону.

Висновок: Переяславська міська рада є важливим органом місцевого самоврядування Київської області. Рада виконує важливі функції з забезпечення життєдіяльності міста та населених пунктів міської ради, а також захисту прав та інтересів жителів. Переяславська міська рада тісно співпрацює з іншими органами місцевого самоврядування Київської області, а також з обласною державною адміністрацією. Рада є активним учасником регіональних програм розвитку та співпрацює з міжнародними організаціями. Завдяки спільним зусиллям органів місцевого самоврядування Київської області вдалося досягти значних успіхів у розвитку регіону.

Питання, що часто задаються:

  1. Який адміністративний центр Переяславської міської ради?
  2. Які населені пункти входять до складу Переяславської міської ради?
  3. Які основні функції Переяславської міської ради?
  4. Як Переяславська міська рада співпрацює з іншими органами місцевого самоврядування Київської області?
  5. Які успіхи досягнуті Переяславською міською радою у розвитку регіону?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 24 01 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.

Останні новини

Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".