https://reporter.zp.ua

Отрешко Раїса Трохимівна – довідка

# ,

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Раїса Трохимівна Отрешко: Жінка, яка здолала складні умови праці та відзначилася як досвідчений муляр

Запам’ятовуючи трудовий шлях Раїси Трохимівни Отрешко: від Простої Мулярки до Народного Депутата

Раїса Трохимівна Отрешко – видатна українська діячка радянських часів, чинна муляр, член Верховної Ради Української РСР. Її життєва історія та професійна кар’єра надихають своєю стійкістю, працьовитістю та бажанням покращувати світ. Давайте заглибимося у життя та діяльність Раїси Трохимівни, віддавши належне її внесок у суспільство.

Ранні роки та молодість: Формування характеру Раїси Трохимівни

Раїса Трохимівна Отрешко народилася 12 червня 1940 року у селі Рудня-Жеревці, яке на той час було частиною Лугинського району Житомирської області. Сімейні обставини формували її характер з раннього віку. Виховувалася в трудолюбивій родині, де працьовитість і рішучість вище від просидів. Таке виховання загартувало її ще з дитинства, прищепивши любов до праці та прагнення досягати успіху всупереч труднощам.

Мулярська кар’єра: Будівництво Криворіжжя та особисті досягнення

У місто Кривий Ріг, серце металургійної промисловості України, Раїса Трохимівна переїхала в молодому віці. Життя у місті було складним, але Раїса Трохимівна обіймала місце муляра на Будівельному управлінні №1 Криворізького тресту “Криворіжпівнічрудбуд”. В умовах фізично важкої праці та складних умов праці вона непохитно виконувала свої обов’язки. Незважаючи на чоловічий колектив, Раїса Трохимівна завоювала повагу та визнання серед колег за свої професійні навички, відповідальнi ставлення до роботи та самовідданість.

Політична діяльність: Представлення інтересів Криворіжжя у Верховній Раді УРСР

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Відданість Раїси Трохимівни роботі та її зростаюча популярність у трудовому колективі привели до нових можливостей. У 1975 році її обрано депутатом Верховної Ради Української РСР 9-го скликання. Як народна обраниця, Раїса Трохимівна відстоювала інтереси робітничого класу та жителів свого рідного Кривого Рогу. Вона працювала над verbetering van de housing conditions, покращення умов праці на металургійних комбінатах та створенням нових соціальних програм, що підвищують добробут людей.

Захоплююча жінка, надихаючий приклад

Раїса Трохимівна Отрешко була прикладом для наслідування для багатьох радянських громадян. Її трудові досягнення, політична діяльність та особисті якості викликали повагу та схвалення серед людей. Раїса Трохимівна жила з переконанням, що наполегливою працею та незмінною рішучістю можна досягти будь-якої мети та позитивно впливати на світ навколо себе.

Висновок: Незабутне життя та залишена спадщина

Раїса Трохимівна Отрешко – жінка незвичайної сили та рішучості, залишила слід у історії Кривого Рогу та України. Як муляр, вона продемонструвала навички та стiйкiсть, роблячи свій внесок у будівництво міста. Як депутат Верховної Ради УРСР, вона захищала права робітників та покращувала життя людей у ​​рідному регіоні. “Не варто боятися важкої роботи. Саме в праці ми знаходимо себе та рухаємось вперед”. Так говорила Раїса Трохимівна Отрешко, і це нагадує нам про важливість наполегливості, працьовитості та сили людського духу.

Питання, що часто задаються:

1. Де народилася Раїса Трохимівна Отрешко?
2. У яких галузях Раїса Трохимівна Отрешко досягла успіху?
3. Що викликало повагу та визнання Раїси Трохимівни серед колег?
4. Які соціальні та політичні ініціативи підтримувала Раїса Трохимівна Отрешко?
5. Які видатні якості можна виділити у характері Раїси Трохимівни Отрешко?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 24 12 2023. Поданий під Технології. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".