Оформлення кулями свят

Чому повітряні кулі люблять не тільки діти різного віку, а й дорослі? Тому, що скрізь, де вони є – є радісні посмішки, гарний настрій, веселощі.

Кульки з гелієм на свято

Зараз виробники пропонують велику різноманітність латексних, фольгованих кульок. Це як звичні всім нам, знайомі кожному з дитинства, круглі різнокольорові кулі, довгі – «ковбаски» або ШДМ, фігурні у вигляді тварин, існують також величезні гіганти до 1,2 м. Основні відмінності – це матеріал, з якого вони всі зроблені:

         Латексні;
         Фольговані;
         Зі спеціальної плівки.

Зовсім маленькі чи великі повітряні кулі, надуті повітрям або гелієм, вони завжди привертають увагу, викликають радісні спогади у дорослих і захват у дітей. Звичайно, можна надути самостійно 10-20 куль, перетворивши цей процес у веселу сімейну забаву, а краще все таки замовити їх у вигляді готових букетів, гірлянд, забавних фігур і оригінальних композицій.

Кулі з гелієм або гелеві кульки

Раніше було досить рідкісним явищем кулька ширяє в повітрі. Зараз, завдяки особливому хімічному елементу – гелію, яким можна накачати надувну кульку, прості повітряні перетворюються в кульки з гелієм або гелеві. Величезна їх різноманітність – з малюнками і картинками, з написами і кумедними візерунками, різних форм і розмірів забезпечило широку популярність таких виробів у всьому світі. Декоратори майстерні постійно придумують оригінальні нові композиції, відмінні від усіх інших.

Накачати гелієм кульки

Сьогодні жоден дитяче свято, ювілей, день народження, весілля, шкільний випускний або корпоративне торжество не обходиться без повітряних гелевих кульок. Навіть найсерйозніший похмурий чоловік, отримавши в подарунок величезний різнокольоровий легкий повітряний букет – стане трішки веселіше. Тому що, людина не може сумувати, якщо у нього в руці повітряна кулька!

Оформлення кулями свят

Для оформлення повітряними кулями будь-яких приміщень, будь то садок, школа, ресторан або заміський будинок, застосовуються найрізноманітніші їх види. Можна зробити і різноманітні арки, і гірлянди, і красиві елементи оформлення. Гелеві кулі в оформленні, букети з куль допоможуть приховати недоліки залу або ж навпаки, підкреслити достоїнства, виділити і позначити танцювальну зону або почесне місце іменинника.

источник: магазин СанниБалун

Поділитися:
Опубліковано на Aug 22 2016. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire