https://reporter.zp.ua

Однокласники Порошенко розказали про його шкільне прізвисько

# , , , ,

Редактор: Михайло Мельник

26 вересня президент україни петро порошенко відсвяткує ювілей – 50-річчя. напередодні такої події журналісти української газети “весті” поспілкувались з однокласниками петра олексійовича і ті розказали яким він був у шкільні роки.

так одна з колишніх однокласниць повідомила, що в школі до порошенка причепилось прізвисько п’єро. лариса лихандритова, яка вчилась з теперішнім керівником країни, розказала, що він в спілкуванні надавав перевагу не хлопчикам, а дівчаткам.

“він був доволі спокійним хлопчиком, неодноразово однокласники хотіли втягнути його в різноманітні свої дитячі угрупування. але він на це не піддавався та на перервах часто просто сидів з дівчинкою танею, яка йому дуже подобалась. а взагалі порошенко був єдиним хлопчиком на цілий 1-б клас, який взагалі спілкувався з дівчатами”, – розповіла лариса.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

за її словами особливий потяг у майбутнього президента був до французької, це відмічав також вчитель, тому звертався до талановитого учня як це прийнято у франції – п’єр порошенко.

“а під час одного з новорічних свят він приймав участь у виставі, де грав того самого п’єро, костюм для цієї ролі для маленького петрика пошила мама. після цієї вистави до нього це прізвисько просто приклеїлось”, – поділилась спогадами однокласниця.

людмила єременко, яка теж вчилась разом з петром олексійовичем, згадує, як одного разу з ним посварилась. “зараз не пригадую причину сварки, звісно це було щось не дуже суттєве, він образився та йшов окремо від нас. це було зимою, у нього на голові була шапка-вушанка, одне вухо в якої піднялось до верху, а інше – вниз. зовні це було дуже схоже на відомого мультиплікаційного героя листоношу пєчкіна…”.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Погана якість статті?
Повідомити

Залишити коментар

Опубліковано на 26 09 2015. Поданий під Події, Україна. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".