https://reporter.zp.ua

Неллі Чобану

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Неллі Чобану: Легенда молдовської естради

Неллі Чобану – талановита молдовська співачка, яка здобула любов та визнання не лише на батьківщині, а й далеко за її межами. Її проникливий і зворушливий голос, майстерне виконання народних мотивів та сучасних хітів зробили її однією з найвідоміших і найулюбленіших артисток Молдови.

Ранні роки та початок кар'єри

Неллі Чобану народилася 28 жовтня 1974 року в селі Гиска, що на півдні Молдови. З раннього дитинства вона виявляла неабиякі музичні здібності, співала в шкільному хорі та брала участь у місцевих культурних заходах. Після закінчення школи Неллі вступила до Кишинівського музично-педагогічного інституту імені Г. Музическу на вокальне відділення.

Саме під час навчання в інституті Неллі Чобану почала будувати свою професійну кар'єру. У 1994 році вона стала солісткою Естрадно-симфонічного оркестру Молдови під керівництвом Бориса Баліна, з яким гастролювала по країні та за її межами. Одночасно співачка брала участь у численних вокальних конкурсах, де неодноразово займала призові місця.

Визнання та успіх на міжнародній сцені

Справжнім проривом у кар'єрі Неллі Чобану стала її участь у музичному конкурсі "Євробачення 2009" у Москві. Виконавши пісню "Hora din Moldova", співачка посіла 14-е місце, представляючи Молдову на міжнародній сцені. Це досягнення принесло їй широке визнання та відкрило нові горизонти для її творчості.

У наступні роки Неллі Чобану продовжувала завойовувати серця шанувальників своєю унікальною манерою виконання. Вона випустила кілька сольних альбомів, серед яких "Viaţa mea" (2000), "În inima ta" (2004) та "Sînt femeie" (2009). У її репертуарі вдало поєдналися традиційні молдовські мотиви, популярні естрадні хіти та сучасні композиції.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Заслужена артистка та народна улюблениця

Видатний талант і самовіддана праця Неллі Чобану були належним чином оцінені. У 2001 році їй було присвоєно звання Заслуженого діяча мистецтв Республіки Молдова, а в 2011 році – звання Народної артистки Молдови. Співачка неодноразово ставала лауреатом державних нагород та міжнародних премій, зокрема, Ордена Республіки (2019).

Крім музичної діяльності, Неллі Чобану активно займається благодійністю та громадською роботою. Вона є почесним головою Асоціації співаків Молдови та учасницею благодійного фонду "Speranţa".

Особисте життя та творчі плани

Неллі Чобану одружена з Леонідом Поджу, який є її продюсером та менеджером. У пари двоє дітей: син Емануел та донька Ліяна. Співачка вважає, що сім'я – це її головний пріоритет, вона намагається проводити з рідними якомога більше часу.

Незважаючи на свій успіх та визнання, Неллі Чобану залишається скромною та працьовитою людиною. Вона постійно працює над своїм вокальним та сценічним майстерністю, прагнучи дарувати своїм шанувальникам нові яскраві виступи та пісні.

Неллі Чобану – справжня легенда молдовської естради, співачка з унікальним голосом та незвичайним талантом. Її пісні, наповнені щирістю, душевністю та любов'ю до рідної Молдови, стали улюбленими для мільйонів людей. Неллі Чобану залишається одним з найяскравіших та найпопулярніших артистів Молдови, її виступи завжди викликають бурхливі овації та дарують глядачам незабутні емоції.

Часто задавані питання

  1. Коли народилася Неллі Чобану? 28 жовтня 1974 року
  2. У якому музичному конкурсі представляла Молдову Неллі Чобану? "Євробачення 2009"
  3. Яке звання отримала Неллі Чобану в 2001 році? Заслужений діяч мистецтв Республіки Молдова
  4. Скільки дітей у Неллі Чобану? Двоє
  5. Чим, крім музики, займається Неллі Чобану? Благодійністю та громадською роботою

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 24 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".