Навіщо потрібен конструктор LEGO?

У цій категорії представлена ​​одна з найвідоміших у світі іграшок – конструктор LEGO. Можливість на тривалий час зайняти дитину мами оцінили відразу. Адже дійсно, батькам малюка доводиться 24 години на добу опікувати його. Деякі дітки не відпускають маму навіть на хвилину. Це дуже зворушливо, але, одночасно, і величезна напруга, яка триває кілька років. В Лего конструктор малюк грає сам. І це лише один з багатьох плюсів. Дітки, які збирають конструктор, швидше розвиваються: раніше починають говорити, усидливіші і зосереджені, їх ручки краще підготовлені до листа. Для школярів це можливість зняти напругу після навчання і розвантажити очі. Кажуть, що історія компанії LEGO – це історія успіху. А ми вважаємо, що це ще й хроніка прогресу. Тому що самі передові технології, у виробництві і просуванні товару, компанія відразу ж брала на реалізацію. У світі дитячої іграшки саме LEGO задає стандарти якості: екологічність, безпека, зворотній зв’язок зі споживачами.

Історія розвитку LEGO

Історія створення конструктора лего сягає своїм корінням в 1934 рік. Спочатку це були дерев’яні кубики, але після величезної пожежі в компанії задумалися про зміну матеріалів для іграшок і в 1947году фірма Ол Кірк Крістіансен приступила до реалізації масштабного проекту по переходу на виготовлення пластикових іграшок. У 1958 році була винайдена і запатентована система з’єднання «кнопки-і-труби» У 1961 році з’явилося лего-колесо. До того часу повна серія вже включала 50 наборів, 15 транспортних засобів і різні вільні елементи. У 1966 році починається виробництво перших поїздів лего з рейками, а в 1967 році запатентований цегла LEGO DUPLO. Через рік гостинно відкриває свої ворота Леголенд парк.

Що всередині коробки?

Сімдесяті роки дуже продуктивні для компанії: створено логотип LEGO, запущено виробництво невеликих транспортних засобів: аварійні вантажівки, поліцейські автомобілі і пожежні машини, з’являється ляльковий будиночок з меблями і, нарешті з’явилися лего-чоловічки і готель LEGOLEND.

Вісімдесяті роки подарували дітворі піратів і зоопарк з крокодилами, жирафами, ведмедями а також цирк з інспектором манежу, слоном і гарматним ядром, яке може бути перетворено в клоуна, з’являються Лего замки і лицарі. Запускається серія лего Команда моделювання, створена спеціально для діток, які педантичні до деталей. Вантажівка, джип і транспортний вертоліт дуже схожі на справжні. Удосконалено лінія поїздів, які тепер можуть рухатися і вперед, і назад і управляються пультом. У лего-техніці з’являється універсальний набір, який має новий центр управління та мікродвигун. Зараз у наборах LEGO уже представлено більшість видів наземного, повітряного і водного транспорту. Це машини – поліцейські, пожежники, вантажні, будівельні; кораблі, літаки і навіть ракети. У наборах для дівчаток можна знайти практично всіх домашніх тварин, будинки і господарські будівлі, безліч аксесуарів для будь-якого виду діяльності, від порятунку на воді до вирощування урожаю і роботи в салоні для домашніх улюбленців. Великою популярністю користуються і набори для діток від 6 років «3 в 1». Лего купить киев купуючи одну коробку лего, ви маєте можливість скласти три види техніки. Наприклад: літак, вертоліт або швидкохідний катер; три різні будинки; трьох різних тварин – бобра, орла або скорпіона. Вибираєте завжди ви!

Поділитися:

Метки: , , , , , , , ,

Опубліковано на Dec 17 2015. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire