Начальник патрульної поліції Запоріжжя підтримав флешмоб “пристебни життя”.

nachalnik-patrulno%d1%97-polici%d1%97-zaporizhzhya-pidtrimav-fleshmobЗапорізькі полісмени приєдналися до популярного флеш-мобу. Сьогодні, 17 листопада, в мережі Facebook виклав пост з хештегом # пристебни_життя начальник Патрульній поліції міста Роман Пилипенко.

На фотографії начальник патрульної поліції сидить в своєму авто, пристебнутий ременем безпеки.

“Життя безцінне. Пам’ятай, тебе чекають вдома!”, – Прокоментував своє зображення правоохоронець. А позавчора з таким же хештегом виклала фотографію начальник прес-служби Патрульній поліції Запоріжжя Вікторія Шеймухова.

“Ремінь безпеки – це виклик сьогоднішнього дня. Приєднуйтесь в соціальних мережах”, – повідомила вона.

Нагадаємо, флешмоб ініціювала патрульна поліція Харкова на честь Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху з 14 по 21 листопада. Для того, щоб до нього приєднатися, слід розмістити повідомлення з хештегом #пристебни_життя. Кращі фото опубліковуватимуться на сторінці патрульної поліції Харкова в соцмережі.

Поділитися:
Опубліковано на Nov 17 2016. Поданий під Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire