На Закарпатті через контрабанду майже 20 митників з Угорщини потрамили за грати

# , , , ,

про успішну операцію повідомили у генпрокуратурі угорщини. у четвер, 30 липня, генеральний слідчий угорської прокуратури ролланд валтнер повідомив про успішну спецоперацію проти 18 митників-хабарників та 3 цивільних осіб,  офіційна заява, а також відео затримання з’явилося на сайті відомства.  більшість із них підозрюють у сприянні контрабанді із закарпаттям, а також хабарництві і фінансових махінаціях. загалом слідчі прокуратури угорщини провели понад 25 рейдів.

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

зокрема лише під час розслідування на кпп “захонь-чоп” виявлено кількох митників, які свідомо надавали допомогу контрабандистам і не заявляли про приховані сигарети українського походження у автомобілях, що проїжджали повз кордон.  “податкова інспекція nav наразі працює в тісному контакті зі слідчими органами, тому перевірки будуть тривати”, – додав ролланд валтнер.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу: @news_reporter_ua

Залишити коментар

Опубліковано на 30 07 2015. Поданий під Cвіт, Бізнес, Події. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".