На дорогах Запоріжжя можливо з’являться нові автобуси і тролейбуси

У цьому році в обласному центрі будуть придбані 10 автобусів і 10 тролейбусів, повідомляє прес-служба мерії.

За інформацією директора КП “Запоріжелектротранс” Юрія Папача, будуть придбані автобуси середньої місткості марки “Богдан”. Нові автобуси будуть обслуговувати маршрут, який з’єднує Шевченківський та Хортицький райони.

– У цих районах немає тролейбусних маршрутів. Тому з придбанням автобусів вдасться поліпшити транспортне сполучення міста, – зазначив Юрій Папач.

Тролейбусний парк підприємства поповнять тролейбуси марки “Шкода”, які раніше експлуатувалися в країнах Європи. За словами директора КП “Запоріжелектротранс”, такою можливістю скористався ряд українських міст. Сьогодні подібні тролейбуси обслуговують маршрути в Рівному, Івано-Франківську, Львові та інших містах.

– Тролейбуси 1999, 2001, 2002 років випуску. Передбачено, що вони пройдуть капітальне обслуговування перед тим, як вийдуть на дороги Запоріжжя, – розповів Юрій Папач.

Депутати поцікавилися можливістю придбання тролейбусів українського виробництва. Однак на сьогодні їх вартість в рази вище. Один тролейбус з Європи обійдеться місту в 750 тис. Грн, з урахуванням капітального обслуговування – трохи більше 1 млн грн. Вартість нового тролейбуса українського виробництва на сьогодні становить 5,5 млн грн.

Для оновлення тролейбусного парку Запоріжжя необхідно ще близько 40 тролейбусів.

Поділитися:
Опубліковано на Mar 24 2016. Поданий під Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire