https://reporter.zp.ua

Модена Воллей

# ,

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Модена Воллей: Історія та Досягнення Клубу

Хто Такий Модена Воллей?

Модена Воллей – це італійський чоловічий волейбольний клуб з міста Модена. Клуб був заснований в 1968 році, і з тих пір він став одним з найуспішніших клубів в історії волейболу.

Модена Воллей виграв 13 титулів чемпіона Італії, 12 Кубків Італії, 4 Суперкубки Італії, 4 Ліги чемпіонів ЄКВ, 2 Кубки CEV, 4 Суперкубки Європи та 1 Клубний чемпіонат світу.

Історія Клубу

Модена Воллей був заснований в 1968 році групою ентузіастів волейболу. Клуб почав виступати в нижчих дивізіонах італійського чемпіонату, але швидко пробився в еліту. У 1976 році Модена Воллей вперше став чемпіоном Італії, і з тих пір він став одним з найсильніших клубів в країні.

У 1980-х роках Модена Воллей домінував в італійському чемпіонаті, вигравши 7 титулів за 9 років. Клуб також досяг успіху в єврокубках, вигравши Кубок CEV в 1984 і 1985 роках.

У 1990-х роках Модена Воллей продовжував бути одним з найсильніших клубів в Італії, але йому не вдавалося виграти чемпіонат країни. Однак клуб досяг успіху в Лізі чемпіонів ЄКВ, вигравши турнір в 1995 і 1996 роках.

У 2000-х роках Модена Воллей знову став одним з найсильніших клубів в Італії, вигравши 4 титули чемпіона країни. Клуб також досяг успіху в єврокубках, вигравши Лігу чемпіонів ЄКВ в 2007 і 2008 роках.

У 2010-х роках Модена Воллей продовжував бути одним з найсильніших клубів в Італії, але йому не вдавалося виграти чемпіонат країни. Однак клуб досяг успіху в Кубку Італії, вигравши турнір в 2016 році.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Склад Команди

У складі Модена Воллей виступають найсильніші волейболісти Італії і світу. Серед них:

 • Ервін Н’Гапет
 • Еендрій Олексійович Вересюк
 • Емір Сьойлемезоглу
 • Дражен Лубурич
 • Самуель Россар
 • Йоанді Леал
 • Бруно Резенде

Досягнення Клубу

Модена Воллей є одним з найуспішніших клубів в історії волейболу. Клуб виграв 13 титулів чемпіона Італії, 12 Кубків Італії, 4 Суперкубки Італії, 4 Ліги чемпіонів ЄКВ, 2 Кубки CEV, 4 Суперкубки Європи та 1 Клубний чемпіонат світу.

Майбутнє Клубу

Модена Воллей є одним з найсильніших клубів в Італії і продовжує боротися за найвищі місця в чемпіонаті країни і єврокубках. У клубу є сильний склад і талановитий тренер, тому можна очікувати, що в найближчі роки Модена Воллей продовжить досягати успіху.

Висновок

Модена Воллей є одним з найуспішніших клубів в історії волейболу. Клуб виграв численні титули в Італії і Європі. У Модена Воллей виступають найсильніші волейболісти світу, і клуб продовжує боротися за найвищі місця в чемпіонаті країни і єврокубках.

Питання, Що Часто Задаються

 1. Коли був заснований Модена Воллей?
 2. Скільки титулів чемпіона Італії виграв Модена Воллей?
 3. Скільки Кубків Італії виграв Модена Воллей?
 4. Скільки Ліг чемпіонів ЄКВ виграв Модена Воллей?
 5. Скільки Клубних чемпіонатів світу виграв Модена Воллей?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 28 12 2023. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".