https://reporter.zp.ua

Міліція: суттєвих порушень на виборах в Запорізькій області не зафіксовано

# , ,

Редактор: Михайло Мельник

суттєвих порушень під час виборів в запорізькій області на дільницях не зафіксовано. про це заявив заступник начальника обласної міліції андрій долинний.

за його словами, порядок на виборчих дільницях області охороняли 3,5 тисячі міліціонерів. крім цього їм допомагали представники різноманітних громадських формувань.

“за період голосування, а це час з 8:00 до 20:00, працівники правоохоронних органів зафіксували 38 звернень. всі вони стосувались виборчого законодавства, яке на думку заявників порушувалось. зокрема три повідомлення стосуються такого порушення як підкуп виборців, 12 звернень – незаконна агітація у день виборів. два факти виносу бюлетеня за територію виборчої дільниці, одна заява поступила по факту недостачі бюлетенів. також в правоохоронні органи за період виборів поступило шість заяв по фактам знищення власних бюлетенів виборцями, п’ять фактів підвозу виборців, три факти стосуються використання адміністративного ресурсу”, – заявив андрій долинний.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

начальник обласної міліції заявив, що в трьох випадках на звернення відкрито кримінальне провадження. зокрема відкрито провадження по факту завідомо неправдивого повідомлення в правоохоронні органи про мінування виборчої дільниці в дніпрорудному. ще одне провадження відкрито по факту події в оріхові, коли жінка проголосувала за свого сина. останній факт – подія у мелітополі, де відбувся відкритий конфлікт між представниками двох політичних сил.

за повідомленням міського виборчого комітету в запоріжжі середня явка громадян на виборчі дільниці склала 44%. за словами сергія ужви – секретаря міськвиборкому це доволі низька активність виборців. найбільшу активність показали жителі наступних районів міста: орджинікідзівського – 40%, заводського – 44%, ленінського – 47%, хортицього – 48%.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Погана якість статті?
Повідомити

Залишити коментар

Опубліковано на 26 10 2015. Поданий під Запоріжжя, Події. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".