Мікронавушник – рішення ваших проблемм!

що таке мікронавушник? це мініатюрний бездротовий пристрій у вигляді капсули. він забезпечує можливість прихованого зв’язку. він без проблем працює з мобільними телефонами, аудіо-плеєрами, пристроями, що записують мову, а також waikie-tolkie.

комплектація
1. бездротовий пристрій – мікронавушник.
2. гарнітура з наявністю мікрофона.

вас цікавить, що необхідно для роботи мікро навушника?

знадобиться всього лише 2 телефони і, природно, сам пристрій і гарнітура до нього.

мікронавушник – це шпаргалка, краще якої і бути не може!
завітайте на сайт прямо тут і зараз і отримаєте можливість взяти в аренду мікронавушник негайно. доставка – в усі міста україни! досвідчені фахівці нададуть вам професійну допомогу та консультацію в питаннях. пов’язаних з вибором товару, а також здійснять доставку в найкоротші терміни.

досить постійно платити величезні гроші за сесію в універі!

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

ви працюєте, і у вас катастрофічно не вистачає часу на навчання?
чи вважаєте, що немає сенсу витрачати час і сили на вивчення непотрібних предметів? (краще відпочити, як слід, з друзями на морі…)
ви дуже хочете вчитися у внз, але переживаєте, що не зможете набрати необхідний прохідний бал?
є оригінальний і 100 відсотковий спосіб вирішити всі ці питання: купите або взяти в аренду міні-навушник, і нехай це все вас більше не турбує !.

відповідь на питання: «як працює мікронавушник?», вельми просте.

підключаємо гарнітуру до вашого смартфону (телефону), мікронаушник поміщаємо в вушну раковину. другий мобільник знаходиться у вашого товариша (він може бути де завгодно). заходимо в аудиторію, тягнемо квиток, швиденько повідомляємо екзаменаційне завдання другові, а той надиктовує вам правильну відповідь. це відбувається абсолютно непомітним, для оточуючих людей, чином. ви успішно фіксуєте відповідь у себе в зошиті, і все – ви здали іспит!

на особистому досвіді даний пристрій було випробувано вже досить великою кількістю студентів і хлопців, що здають вступні іспити у величезних кількостях внз. це ще раз підтверджує колосальну ефективність мікронавушника!

Приєднуйтесь до нашого Телеграму: @news_reporter_ua

Залишити коментар

Опубліковано на 09 05 2016. Поданий під Технології. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".