Мікронавушник – рішення ваших проблемм!

Що таке мікронавушник? Це мініатюрний бездротовий пристрій у вигляді капсули. Він забезпечує можливість прихованого зв’язку. Він без проблем працює з мобільними телефонами, аудіо-плеєрами, пристроями, що записують мову, а також WAIKIE-TOLKIE.

Комплектація
1. Бездротовий пристрій – мікронавушник.
2. Гарнітура з наявністю мікрофона.

Вас цікавить, що необхідно для роботи мікро навушника?

Знадобиться всього лише 2 телефони і, природно, сам пристрій і гарнітура до нього.

Мікронавушник – це шпаргалка, краще якої і бути не може!
Завітайте на сайт прямо тут і зараз і отримаєте можливість взяти в аренду мікронавушник негайно. Доставка – в усі міста України! Досвідчені фахівці нададуть вам професійну допомогу та консультацію в питаннях. Пов’язаних з вибором товару, а також здійснять доставку в найкоротші терміни.

Досить постійно платити величезні гроші за сесію в Універі!

Ви працюєте, і у Вас катастрофічно не вистачає часу на навчання?
Чи вважаєте, що немає сенсу витрачати час і сили на вивчення непотрібних предметів? (Краще відпочити, як слід, з друзями на морі…)
Ви дуже хочете вчитися у ВНЗ, але переживаєте, що не зможете набрати необхідний прохідний бал?
Є оригінальний і 100 відсотковий спосіб вирішити всі ці питання: купите або взяти в аренду міні-навушник, і нехай це все вас більше не турбує !.

Відповідь на питання: «Як працює мікронавушник?», Вельми просте.

Підключаємо гарнітуру до Вашого смартфону (телефону), мікронаушник поміщаємо в вушну раковину. Другий мобільник знаходиться у вашого товариша (він може бути де завгодно). Заходимо в аудиторію, тягнемо квиток, швиденько повідомляємо екзаменаційне завдання другові, а той надиктовує вам правильну відповідь. Це відбувається АБСОЛЮТНО непомітним, для оточуючих людей, чином. Ви успішно фіксуєте відповідь у себе в зошиті, і все – ви здали іспит!

На особистому досвіді даний пристрій було випробувано вже досить великою кількістю студентів і хлопців, що здають вступні іспити у величезних кількостях ВНЗ. Це ще раз підтверджує колосальну ефективність мікронавушника!

Поділитися:
Опубліковано на May 9 2016. Поданий під Технології. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire