Михайло Коцюбинський – коротка біографія для дітей

михайло коцюбинський – видатний український письменник, який жив у xix-xx столітті. народився михайло у м. вінниці 17 вересня 1864 року. він був сьомим дитином у сім’ї бідного вчителя.

коцюбинський відрізнявся від інших дітей своєю незалежністю й упертістю. розумів, що для досягнення успіху потрібно багато працювати, тому завжди старанно вивчав у школі і вдома.

після закінчення школи михайло переїхав до харкова, де починає працювати журналістом. уже тоді він починає писати свої перші оповідання і збірки.

михайло коцюбинський був не тільки талановитим письменником, але й громадським діячем. він був одним із засновників української громади в харкові та видавець газети “українська думка”. багато років він жив у києві, де займав високі посади в українському русі.

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

за своє життя михайло коцюбинський написав багато чудових книжок для дітей та дорослих. у його творах зустрічаються герої, які шукають своє місце в житті, борються за справедливість та вірять у свої мрії. такі книжки, як “тіні забутих предків”, “intermezzo”, “fata morgana” стали класикою української літератури.

михайло коцюбинський помер 25 квітня 1913 року, але його книжки залишаються дуже популярними серед читачів до цього дня.

тому, якщо ви ще не читали книжки михайла коцюбинського, або читали, але не всі – обов’язково знайомтесь із творчістю цього чудового письменника.

Приєднуйтесь до нашого Телеграму: @news_reporter_ua

Залишити коментар

Опубліковано на 11 04 2023. Поданий під Освіта. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".