Мера Таліна затримано за хабарництво

В Естонії за підозрою в хабарництві був затриманий мер Таліна, а також за сумісництвом голова одної з найбільших опозиційних партій країни Едгар Савісаар. В генеральній прокуратурі країни повідомляють, що з затриманим на даний час проводяться слідчі дії.

Савісаару підозру про неодноразове отримання хабарів поліцією безпеки Естонії було вручено сьогодні, 22 вересня. Відразу після вручення документа чиновник був затриманий та відправлений в місця тримання під вартою.

В правоохоронних органах заявляють, що в них є підстави звинувачувати мера в тому, що він в період з 2014 по 2015 рік неодноразово порушував закон та брав хабарі. Зокрема його обвинувачують в отриманні від сторонніх осіб різного майна та пільг, причому отримував їх як особисто, так і треті особи, які є його рідними. Сума хабарів складає декілька сотень тисяч євро, про це повідомляє прокуратура Естонії.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Крім мера Таліна підозри про вчинення злочинів пред’явлені ще декільком особам, котрих підозрюють в надані хабарів, посередництві в процесі надання хабара, а також безпосередньо в самому хабарництві. Всі підозрювані являються громадянами Естонії. За попередніми даними, серед них є також відомий в країні підприємець Айвар Туулберг, який займається будівельним бізнесом та є співвласником фірми Rand & Tuulberg.

Поліція безпеки зараз проводить різного роду слідчі заходи в ряді міст, проводяться допити як затриманих так і інших людей, які проходять по справі як свідки. Кримінальною справою займається державна прокуратура Естонії.

За останні кілька років це саме гучне затримання державного службовця за підозрою в хабарництві. В багатьох засобах масової інформації висловлюються різноманітні припущення чи будуть інші арешти корупціонерів.

Популярне

Метки: , , , , ,

Опубліковано на Sep 23 2015. Поданий під Cвіт, Влада і політика. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарОстанні новини

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire