Мера Таліна затримано за хабарництво

# , , , , ,

в естонії за підозрою в хабарництві був затриманий мер таліна, а також за сумісництвом голова одної з найбільших опозиційних партій країни едгар савісаар. в генеральній прокуратурі країни повідомляють, що з затриманим на даний час проводяться слідчі дії.

савісаару підозру про неодноразове отримання хабарів поліцією безпеки естонії було вручено сьогодні, 22 вересня. відразу після вручення документа чиновник був затриманий та відправлений в місця тримання під вартою.

в правоохоронних органах заявляють, що в них є підстави звинувачувати мера в тому, що він в період з 2014 по 2015 рік неодноразово порушував закон та брав хабарі. зокрема його обвинувачують в отриманні від сторонніх осіб різного майна та пільг, причому отримував їх як особисто, так і треті особи, які є його рідними. сума хабарів складає декілька сотень тисяч євро, про це повідомляє прокуратура естонії.

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

крім мера таліна підозри про вчинення злочинів пред’явлені ще декільком особам, котрих підозрюють в надані хабарів, посередництві в процесі надання хабара, а також безпосередньо в самому хабарництві. всі підозрювані являються громадянами естонії. за попередніми даними, серед них є також відомий в країні підприємець айвар туулберг, який займається будівельним бізнесом та є співвласником фірми rand & tuulberg.

поліція безпеки зараз проводить різного роду слідчі заходи в ряді міст, проводяться допити як затриманих так і інших людей, які проходять по справі як свідки. кримінальною справою займається державна прокуратура естонії.

за останні кілька років це саме гучне затримання державного службовця за підозрою в хабарництві. в багатьох засобах масової інформації висловлюються різноманітні припущення чи будуть інші арешти корупціонерів.

Приєднуйтесь до нашого Телеграму: @news_reporter_ua

Залишити коментар

Опубліковано на 23 09 2015. Поданий під Cвіт, Влада і політика. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис


Останні новини

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".