Ман Сіті хоче засипати Гвардіолу золотом

Городяни готові побити всі можливі рекорди по зарплаті, щоб отримати головного тренера Баварії.

Контракт чинного наставника Сіті Мануеля Пеллегріні закінчується в кінці сезону. Аналогічна ситуація і у Пепа Гвардіоли в Мюнхені. При цьому ряд джерел стверджує, що обидва фахівця не продовжуватимуть свої угоди.

За даними газети The Sun, манчестерське керівництво поставило завдання будь-якими методами поставити біля керма команди Гвардіолу. На цю справу виділена неймовірна сума – 100 мільйонів фунтів. Саме стільки зможе заробити іспанський фахівець за п’ять років на Етіхад.

Варто відзначити, що це буде рекордна зарплата головного тренера в історії футболу.

Раніше Гвардіола вже коментував ситуацію навколо свого майбутнього і не став кардинально заперечувати чутки про варіант з Ман Сіті.

“Це перший і останній раз, коли я відповім на це запитання. Зараз я треную Баварію, і дуже радий, що мені випав такий шанс. Я ще не вирішив, як буде краще для клубу, але можу запевнити, що я віддавав і буду віддавати всього себе Баварії “.

Поділитися:

Метки: , , , , , , , , , , ,

Опубліковано на Aug 1 2015. Поданий під Cвіт, Спорт. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire