Лукашенко вперше за 10 років відвідав США

В період з 26 по 29 вересня до Сполучених Штатів Америки з робочим візитом відправиться Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко. Підтвердженням цьому факту є  інформація про візит, що розміщена на офіційному сайті керівника Білорусі.

“Президент відправляється в США щоб прийняти участь в заходах саміту Організації Об’єднаних Націй, основне питання якого стійкий розвиток, за результатами якого буде прийнято міжнародну повістку дня в галузі розвитку, причому вона буде стосуватись періоду після 2015 року. Під час візиту у Олександра Лукашенко запланований виступ на пленарному засіданні Саміту, в якому він викладе національну позицією Республіки Білорусь в даній сфері”, – повідомляється на сайті.

Графік перебування Лукашенко в США доволі щільний, в рамках якого він має зустрітись з Верховним комісаром ООН з прав людини Зейдом Раад аль Хусейном, також запланована зустріч з Генеральним секретарем ООН Пан Ги Муном, а також у нього передбачені різнопланові двосторонні зустрічі з лідерами інших країн.

Варто зазначити, що тривалий час з Білорусі Олександр Лукашено нікуди не відлучався, маються на увазі поїздки в дальне зарубіжжя. Так США він відвідав ще у вересні 2005 року, тоді він також приймав участь в сесії Генасамблеї ООН.

Недавно  агентство Reuters повідомило, що в ЄС планують найближчим часом призупинити проти президента Білорусі Олександра Лукашенко санкції, які забороняли йому в’їзд до ряду країн Європейського Союзу. Журналісти повідомляють, що таке рішення стало можливим в результаті того, що президент Білорусі в серпні місяці звільнив кілька політв’язнів.

 

Поділитися:

Метки: , ,

Опубліковано на Sep 30 2015. Поданий під Cвіт, Влада і політика. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire