Лукашенко вперше за 10 років відвідав США

# , ,

в період з 26 по 29 вересня до сполучених штатів америки з робочим візитом відправиться президент республіки білорусь олександр лукашенко. підтвердженням цьому факту є  інформація про візит, що розміщена на офіційному сайті керівника білорусі.

“президент відправляється в сша щоб прийняти участь в заходах саміту організації об’єднаних націй, основне питання якого стійкий розвиток, за результатами якого буде прийнято міжнародну повістку дня в галузі розвитку, причому вона буде стосуватись періоду після 2015 року. під час візиту у олександра лукашенко запланований виступ на пленарному засіданні саміту, в якому він викладе національну позицією республіки білорусь в даній сфері”, – повідомляється на сайті.

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

графік перебування лукашенко в сша доволі щільний, в рамках якого він має зустрітись з верховним комісаром оон з прав людини зейдом раад аль хусейном, також запланована зустріч з генеральним секретарем оон пан ги муном, а також у нього передбачені різнопланові двосторонні зустрічі з лідерами інших країн.

варто зазначити, що тривалий час з білорусі олександр лукашено нікуди не відлучався, маються на увазі поїздки в дальне зарубіжжя. так сша він відвідав ще у вересні 2005 року, тоді він також приймав участь в сесії генасамблеї оон.

недавно  агентство reuters повідомило, що в єс планують найближчим часом призупинити проти президента білорусі олександра лукашенко санкції, які забороняли йому в’їзд до ряду країн європейського союзу. журналісти повідомляють, що таке рішення стало можливим в результаті того, що президент білорусі в серпні місяці звільнив кілька політв’язнів.

 

Приєднуйтесь до нашого Телеграму: @news_reporter_ua

Залишити коментар

Опубліковано на 30 09 2015. Поданий під Cвіт, Влада і політика. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".