Кирилівка 2019 – що чекати від курорту в новому сезоні

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

кирилівка 2019: що змінилося за зиму і яким буде туристичний сезон
літо обіцяє бути спекотним. і це ми не про погоду – між азовськими і чорноморськими загострилася конкуренція. ми переглянули новини за зиму, що стосуються кирилівки, поспілкувалися з місцевими жителями і бізнесменами. а також поговорили з редакцією сайту азов зп уа, місцевого туристичного порталу, пише про кирилівку і інші курорти на азовському узбережжі.
боротьба в пресі
перше, на що ми звернули увагу, це хвиля фейковий новин про “введення курортного збору”. інформація не відповідає дійсності. у кирилівці давно вже збирається туристичний збір, але не з відпочиваючих, а з власників готелів. складає він близько 5 грн. з осіб на добу і в 2019 році його ніхто не підвищував. кирилівський сільрада лише розширив список платників, додав в нього підприємців, що займаються “здачею житла” і посередників.
на туристах це ніяк не відіб’ється. якщо ціни і піднімуться, то тільки через заповнювання баз відпочинку. чого, швидше за все, в поточному сезоні не відбудеться. проте, “новини” з заголовками типу “туристи в кирилівці заплатять новий податок” з’явилися в багатьох виданнях. нічим іншим, окрім нечесної конкуренції, пояснити це не виходить.
підготовка до масштабного фестивалю
а ось це вже справжні новини. традиційний kirillovka-fest пройде з 24 травня по 28. організовує його місцеву сільраду, спільно з обласною владою. запрошуються творчі колективи з усієї україни.
саме ця подія вважається офіційним відкриттям туристичного сезону. протягом п’яти днів учасники змагатимуться у п’яти вікових категоріях, починаючи від дітей 6-9 років і закінчуючи професійними артистами. на глядачів чекають виступи вокалістів, артистів оригінального жанру, інструменталістів та навіть циркових клоунів. буде цікаво. дізнатися більше про фестиваль можна тут https://www.azov.zp.ua/kirillovka/fest/, сайт щороку висвітлює захід у кирилівці.
ще хороші новини
місцеві чиновники серйозно стурбовані станом інфраструктури. вони прекрасно знають про ті проблеми, які заважають розвитку туризму. так, ви здогадалися, ми говоримо про стічні води. в цьому році адміністрації вдалося отримати додаткове фінансування від обласної влади. тому очікується, що проблему, принаймні частково, вдасться вирішити.
а ще марина логінова, перший заступник сільського голови кирилівки, анонсувала початок робіт з поліпшення вуличного освітлення. справа правильне і потрібно. щоб можна було повертатися з нічного клубу в готель освітленими вулицями.

Приєднуйтесь до нашого Телеграму: @news_reporter_ua

Залишити коментар

Опубліковано на 12 04 2019. Поданий під Україна. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".