https://reporter.zp.ua

Кращі авто на ринку від «Віннер Автомотів»

# , ,

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

ще якихось 100 років тому признаком достатку чоловіка були його коні, зовнішній вигляд та убранство карети чи брички, в яку ці коні запрягались. на сьогоднішній день людина теж повинна переміщатись з точки “а” в точку “б”, але для цього існує вже інший транспортний засіб – автомобіль.

не дивлячись на те, що пройшло багато часу, машина зараз відіграє не тільки роль засобу для переїзду, також це є показник статусу людини. не може успішний бізнесмен їздити на старій “копійці”, або купувати якийсь вживаний, 10-літній ford економ класу. такі люди їздять на дорогих, нових автомобілях.

хоча варто зауважити, що за останні 20 років в україні нові автомобілі іноземних марок стали більш доступними. цьому сприяє також можливість купити їх у кредит. але де придбати нову машину? перед вами стоїть питання де купити солідне авто в місті київ ? відповідь цілком очевидна на ці запитання – необхідно скористатись послугами автомобільного салону або дилерів.

наприклад, компанія «віннер автомотів» являється офіційним дилером таких відомих брендів у автомобільному світі як  land rover, jaguar, volvo та ford. чого тільки вартує їх офіс, який за красою може посперечатись з провідними автосалонами європи.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

звісно, щоб подивитись модельний ряд автомобілів не обов’язково їхати на московський проспект, достатньо завітати на офіційний сайт компанії. варто зауважити, що інтернет-сторінка у них теж дуже хороша, з першого погляду видно, що він зроблений як і їх автомобілі – для людей. всі хто працював над його створенням відпрацювали кожну гривню на всі 100%.

подобається легкий, буквально невагомий дизайн, в якому лаконічно поєдналась візуальна картинка та інформаційне наповнення. ці дві складові сайту перебувають в гармонії між собою, кожна фотографія, кнопка, банер, перебувають на своєму місці.

завдяки хорошому дизайну сайтом легко користуватись, всі необхідні кнопки знаходяться поряд, саме там де й вони повинні бути. особливо зручно те, що перебуваючи тільки на одній головній сторінці можна отримати максимум інформації. і все завдяки вдалому дизайнерському та програмному рішенню. тільки завдяки наявності калькулятора підбору автомобіля за типом кузова чи за ціною дилема вибору автомобіля вирішується на 80%. а тим хто хоче ознайомитись зі всім асортиментом нових автомобілів можуть це зробити швидко, в декілька кліків. при цьому їм відкривається повна інформація про характеристики авто.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Погана якість статті?
Повідомити

Залишити коментар

Опубліковано на 04 02 2016. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".