Контролери світлодіодної стрічки

Світлодіодна RGB лента за своїм устроєм представляє тонку плату, на яку вмонтовані повнокольорові світлодіоди. Такі стрічки широко застосовуються для освітлення інтер’єрів, в авто – і мото тюнинзі, при установці вуличної реклами та інших місцях. Ринок пропонує споживачам два типи RGB стрічок – аналогові і цифрові. У аналогових світлодіодах використовується паралельне підключення, тому вони можуть міняти кольори по всій довжині стрічки. Аналогові стрічки випускаються стандартною шириною в 10,5 мм, товщиною в 3 мм і кратної довжиною в 100 мм. Це відносно недорогі і прості в монтажі вироби. Цифрова світлодіодна стрічка влаштована складніше – додаткова мікросхема дозволяє управляти кожним світлодіодом стрічки. Такі вироби коштують набагато дорожче.

Світлодіодна RGB лента продається в бобінах довжиною в п’ять метрів також ви можете купити dmx контроллеры светодиодной ленты недорого . Стрічка складається з секцій довжиною в 100 мм, в кожній з яких розташовується по три світлодіода червоного, синього і зеленого кольору. Секції розділені маркувальними лініями і мають мідні майданчики, які дозволяють вести пайку окремих відрізків стрічки. Така стрічка дає якісне освітлення при потужності в 12В і напрузі в 20А.

Для того, щоб підключити в єдину мережу різні ділянки RGB стрічки, необхідно припаяти дроти до маркованим 4-му контактних площадок. Для початку зачищається шар контактної ізоляції, щоб отримати доступ до контактних площадок. Потім вони залужівает і до них припаиваются чотири дроти – один на блок живлення і три на кожен тип кольору світлодіода. Для пайки найкраще використовувати багатожильні типи проводів, так як вони відрізняється більшою гнучкістю. Пайку найкраще захистити від пилу і вологи за допомогою термоусадочної трубки, а контакти додатково замазати силіконом.

Світлодіодна стрічка RGB добре поєднується з будь-яким типом мікроконтролера. Щоб краще управляти роботою світлодіодів варто використовувати широтно-імпульсну модуляцію. Висновки стрічки рекомендується підключати до висновків контролера через транзистори, це захистить контролер від великої струмового навантаження в процесі експлуатації і продовжить термін його експлуатації. Транзистор підбирається за потужністю контролера з невеликим запасом. До висновку Vin контролера припаюється вихід “+ 12В” світлодіодної стрічки.

Безпосередньо до контролера підключається блок живлення з потужністю в 12В. Для керування роботою світлодіодної стрічки буде використовуватися ШІМ-вихід контролера.

Поділитися:
Опубліковано на Jan 8 2016. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire