Конференція Digital Monkey

український світ діджитал-маркетингу вже давно має власних зірок серед рекламних агентств, креативників, дизайнерів і всіх тих, хто має відношення до цього бізнесіу.

11 грудня відомий креативний простір міста києва fedoriv hub проведе у себе профільний захід під назвою digital monkey. на ньому зберуться гуру digital, які поділяться своїм баченням розвитку даної сфери маркетингу і розкажуть, як їм вдалося в ній реалізуватися.

творчий майданчик fedoriv hub був обраний організаторами не випадково. цю зону вже охрестили офісом майбутнього, в якому творчість перетинається з бізнесом. завдяки креативному формату заходу гості зможуть зав’язати нові ділові знайомства, послухати експертів галузі та поділитися думками з колегами в абсолютно неформальній атмосфері.

fedoriv hub не вперше об’єднує в своїх стінах однодумців, які прагнуть розвитку інноваційних бізнес-рішень. популярний в широких колах мультимедійний майданчик уособлює новий підхід до сфери digital. гості digital monkey будуть приємно здивовані легкістю заходу. це можливість налагодити контакти з діловими партнерами в абсолютно новій, невимушеній обстановці.

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

програма вечора складатиметься з виступу спікерів, хакатона і невеликої коктейль-вечірки. хакатон в першу чергу дозволить відкрити широкі можливості для молодих експертів. перемога в ньому надасть можливість заявити про себе серед лідерів digital-ринку і стане поштовхом для розвитку кар’єри в цій області. закрита вечірка бізнес-формату дозволить поділитися з колегами своїми враженнями від заходу. келих улюбленого коктейлю доречно налаштує на ділове партнерство і нові корисні знайомства.

влаштуйте собі професійне свято digital monkey. приходьте і обговоріть з колегами digital-рік, що минає, в комфортній невимушеній атмосфері.

ми будемо чекати на вас 11 грудня в fedoriv hub. більше інформації шукайте на сайті івенту http://digitalmonkey.com.ua.

dmonkey_400x400_stat

Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу: @news_reporter_ua

Залишити коментар

Опубліковано на 11 11 2015. Поданий під Анонси, Події, Україна. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".