https://reporter.zp.ua

Комарнівська міська громада

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Загальна інформація

Комарнівська міська громада – адміністративно-територіальна одиниця в Україні, розташована в Львівському районі Львівської області. Адміністративний центр громади – місто Комарно.

Історія

Громада була утворена 12 червня 2020 року в рамках адміністративно-територіальної реформи в Україні. До складу громади увійшли території колишньої Комарнівської міської ради та села Комарів, Якимів, Ситихів і Залужжя, що раніше входили до складу Комарнівського району.

Географічне положення

Громада розташована в південній частині Львівського району, за 30 кілометрів на південний захід від міста Львів. Межує з Жовківським, Пустомитівським, Мостиським і Самбірським районами Львівської області. Площа громади становить 127,0 квадратних кілометрів.

Адміністративний центр

Адміністративним центром громади є місто Комарно, яке розташоване на березі річки Рата. Місто має населення близько 3 500 осіб і є важливим промисловим, транспортним і культурним центром громади.

Склад громади

До складу Комарнівської міської громади входять:

  • Місто Комарно
  • Село Комарів
  • Село Якимів
  • Село Ситихів
  • Село Залужжя

Населення

Станом на 2023 рік, населення громади становить близько 12 500 осіб. За національним складом переважають українці, а також є невеликі групи поляків, росіян і білорусів.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Економіка

Основою економіки громади є промисловість, сільське господарство і туризм. У громаді працюють заводи з виробництва меблів, будівельних матеріалів, а також підприємства харчової та легкої промисловості. Сільське господарство представлене вирощуванням зернових культур, цукрового буряку, картоплі та овочів. У громаді є також кілька туристичних об'єктів, зокрема Комарнівський замок і Свято-Покровська церква.

Інфраструктура

Громада має розвинену інфраструктуру. Є асфальтовані дороги, які з'єднують всі населені пункти громади. У кожному населеному пункті є школи, дитячі садки, медичні установи та будинки культури.

Комарнівська міська громада є важливим центром Львівської області. Завдяки своєму вигідному географічному положенню, розвинутій економіці та інфраструктурі громада має значний потенціал для розвитку та підвищення якості життя своїх мешканців.

Запитання, що часто задаються

  1. Які села входять до складу Комарнівської міської громади?
  2. Чому Комарнів є адміністративним центром громади?
  3. Які основні галузі економіки в Комарнівській громаді?
  4. Які туристичні об'єкти є в громаді?
  5. Яким чином Комарнівська громада планує розвиватися в майбутньому?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 19 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".