Клініка “Родина” – сучасна медицина у Львові


якщо вам потрібна якісна медична допомога, приватна клініка родина у львові завжди готова допомогти. своїм пацієнтам клініка пропонує широкий спектр сучасних медичних послуг.

консультація лікаря

консультація лікаря дозволяє зібрати анамнез, провести загальну діагностику, винести попередній діагноз і розпочати лікування. це дозволяє швидко і ефективно надавати медичні послуги з лікування найрізноманітніших захворювань.

аналізи і діагностика

в клініці “родина” ви можете здати аналізи в будь-який зручний час. діагностичний центр працює без вихідних і свят. забір аналізів проводять професійні та досвідчені медсестри, навчені безболісним методикам роботи.

вакцинація

у вас є можливість зробити всі щеплення від основних вірусних захворювань. схеми вакцинації в клініці “родина” повністю відповідають міжнародним стандартам.

хірургічні операції

в центрі “родина” організовано відділення амбулаторної хірургії, в якому можна зробити більшість планових або позапланових операцій. при цьому в той же день ви зможете вільно пересуватися і займатися іншими справами.

узд

ультразвукове дослідження дозволяє побачити детальну картину стану внутрішніх органів. найбільш часто потрібно узд черевної порожнини, а також узд при вагітності. узд-діагностика в центрі “родина” проводиться тільки досвідченими лікарями з діючими сертифікатами.

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

ендоскопія

ендоскопія (колоноскопія, фгдс) застосовується для діагностики захворювань слизових оболонок внутрішніх органів. ендоскопія в клініці “родина” може бути проведена в стані медикаментозного сну, що дозволить виключити больові відчуття під час дослідження і забезпечить максимальний комфорт для пацієнта.

виклик лікаря додому

щоби забезпечити допомогу пацієнтам, які не мають можливості покинути квартиру, клініка організувала послугу виклика лікаря додому. спеціаліст клініки приїде за першим дзвінком, проконсультує пацієнта, випише лікарняний лист і навіть допоможе здати аналізи.

денний стаціонар

денний стаціонар в центрі “родина” проводить не тільки амбулаторний прийом пацієнтів, а й стаціонарне обстеження, і реабілітаційне лікування пацієнтів. для цих цілей працює денний стаціонар, який забезпечує пацієнтам повний комплекс стаціонарного лікування без необхідності ночувати в медичній установі.

функціональна діагностика

функціональна діагностика включає екг та обстеження легень, і застосовується для перевірки функціонального стану серцево-судинної і дихальної системи. у клініці “родина” досвідчені кардіологи проводять всі види досліджень серця і судин. лікар-пульмонолог дає оцінку функції зовнішнього дихання, а неврологи оцінюють функціональний стан головного мозку.

аптека

для вашої зручності в медичних центрах “родина” працюють аптечні пункти, в яких ви завжди можете купити всі необхідні ліки.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу: @news_reporter_ua

Залишити коментар

Опубліковано на 03 06 2021. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".