Із корупцією боротися Україні допоможе НАТО

# , , , ,

прес-служба мзс повідомила про те, що у нато розроблено проект для сектора безпеки та оборони типовою навчальною антикорупційної програми, яка буде в україні також застосовуватися.

в брюсселі у штаб-квартирі нато 27-28 липня на засіданні тимчасової робочої групи нато був розроблений цей проект. ця розробка була проведена за для виконання завдань 3-го етапу реалізації ініціативи нато з розвитку цілісності, доброчесності, прозорості та зниження корупції.

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

відповідна антикорупційна програма буде допомагати відновленню та сприятиме національним і навчальним програм, які викладаються до структур секторів безпеки та оборони для країн-учасниць ініціативи грві.

з травня 2008 року бере участь україна в ініціативі ві. при розробці національної антикорупційної стратегії на 2011-2015 роки. були враховані результати 2-ох циклів самооцінки структур сектору безпеки і оборони, що були проведені в україні на протязі 2008-2013 років.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу: @news_reporter_ua

Залишити коментар

Опубліковано на 30 07 2015. Поданий під Cвіт, Події, Технології. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".