Інтерв’ю: Генадій Москаль

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль розповів про перші кроки на новій посаді.

Про політичну ситуацію в Закарпатті.

– Я здивувався, коли побачив, що Закарпатську ОДА охороняють люди з автоматами. У Сєвєродонецьку на лінії фронту адміністрацію не охороняли. Це ж не військовий об’єкт. Мені тут автоматників не потрібно.

– В адміністрації кадровий розгардіяш. Не було жодного голови адміністрації призначеного законно. Всі – тимчасово виконували обов’язки. Тут немає багатьох керівників департаментів, коли я почав дізнаватися причину – тому що не пройшли співбесіду з певним кланом.

Я вважаю, що з учорашнього дня указом Президента України тут відновлено державне управління територією, а не кланами, як було раніше.

– Уже готуються матеріали на звільнення 13-х керівників адміністраціями. Ті, чиї кандидатури узгоджувалися з кланами, теж будуть звільнені. Я налаштований дуже рішуче.

Про борьбу з контрабандою.

– Ми повністю перекриваємо область, щоб не допустити сюди фури з сигаретами і афроукраїнців. Машин з тимчасовими посвідченнями, які роками тут вештаються, тут теж не буде.

– Усі, хто тягнув сигарети, хто був задіяний у хуліганстві – матимуть дуже серйозна розмова з військкоматом.

Усіх, хто керував авіацією – треба мобілізувати в повітряні війська України. Усіх, хто через гори переносив сигарети – треба мобілізувати в 128-у окрему гірничо-піхотну бригаду.

– Тут ворогів немає, вороги там – по лінії фронту. Кого побачу в Балаклаві – відразу до військкомату. Хто ходить у військовій формі не будучи військовим – таким чином він показує, що хоче на фронт.

Розширину версію інтервю, дивіться у Випуску 24-го каналу:

Поділитися:

Метки: , , , , ,

Опубліковано на Jul 17 2015. Поданий під Влада і політика, Україна. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire