https://reporter.zp.ua

Інтерв’ю: Генадій Москаль

# , , , , ,

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

голова закарпатської ода геннадій москаль розповів про перші кроки на новій посаді.

про політичну ситуацію в закарпатті.

– я здивувався, коли побачив, що закарпатську ода охороняють люди з автоматами. у сєвєродонецьку на лінії фронту адміністрацію не охороняли. це ж не військовий об’єкт. мені тут автоматників не потрібно.

– в адміністрації кадровий розгардіяш. не було жодного голови адміністрації призначеного законно. всі – тимчасово виконували обов’язки. тут немає багатьох керівників департаментів, коли я почав дізнаватися причину – тому що не пройшли співбесіду з певним кланом.

я вважаю, що з учорашнього дня указом президента україни тут відновлено державне управління територією, а не кланами, як було раніше.

– уже готуються матеріали на звільнення 13-х керівників адміністраціями. ті, чиї кандидатури узгоджувалися з кланами, теж будуть звільнені. я налаштований дуже рішуче.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

про борьбу з контрабандою.

– ми повністю перекриваємо область, щоб не допустити сюди фури з сигаретами і афроукраїнців. машин з тимчасовими посвідченнями, які роками тут вештаються, тут теж не буде.

– усі, хто тягнув сигарети, хто був задіяний у хуліганстві – матимуть дуже серйозна розмова з військкоматом.

усіх, хто керував авіацією – треба мобілізувати в повітряні війська україни. усіх, хто через гори переносив сигарети – треба мобілізувати в 128-у окрему гірничо-піхотну бригаду.

– тут ворогів немає, вороги там – по лінії фронту. кого побачу в балаклаві – відразу до військкомату. хто ходить у військовій формі не будучи військовим – таким чином він показує, що хоче на фронт.

розширину версію інтервю, дивіться у випуску 24-го каналу:

https://www.youtube.com/watch?v=ck4ypfhmn_q

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Погана якість статті?
Повідомити

Залишити коментар

Опубліковано на 17 07 2015. Поданий під Влада і політика, Україна. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".