https://reporter.zp.ua

Інтернет-магазин взуття Las Espadrillas

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

не має значення яка на вулиці погода, в будь-якому випадку сучасній людині потрібне взуття. особливо воно актуальне в холодну пору року, коли сніг та мороз. та й в літню пору босоніж ніхто не ходить по вулиці, хоча в теплу пору року на взуття щей покладається така важлива функція як підкреслення стилю його власника.

в зв’язку з постійним попитом на взуття з’являються нові продавці цієї продукції, які пропонують своїм клієнтам те, що вони шукають. але в ххі столітті левова частина продавців перейшла ще й на торгівлю в інтернеті. більше того, останніми роками відкриваються нові інтернет проекти, які взагалі не мають реальних магазинів.

але як показує практика, більшість покупців, все таки, хоче прийти та подивитись на той товар, який вона купує, особливо це стосується взуття. саме про такого роду продавця ми сьогодні поговоримо, продавця, який гармонійно поєднує торгівлю офлайн з інтернет-продажами.

знайомтесь, las espadrillas – де ви можете купить женские эспадрильи, чоловічі кеди і т.д. але все по порядку.

las espadrillas на сьогоднішній день є українською торговою маркою, яка не просто продає взуття та аксесуари до нього, вона ще його виготовляє. бренд вже має певну історію, хоч і невелику, адже він заснований в 2011 році.

багато хто запитає чому така назвал, але тут й криється найголовніше. першим взуттям яке стало користуватись у покупців попитом стали еспадрільі «las espadrillas», тому саме в честь цієї щасливої партії було названо саму компанію. можливо хтось не в курсі, але еспадрільі це жіноче чи чоловіче взуття для літньої пори, його носять босоніж, саме взуття має мотузкову подошву та верх зроблено з полотна.

звісно, в las espadrillas на цьому не зупинились, тут щорічно суттєво збільшують асортимент взуття яке випускається. а щоб потенційний чи постійний покупець завжди був в курсі всіх новинок, інформація про нові моделі викладається на сайті.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

якщо подивитись на сайті, то там можна побачити великий асортимент жіночого, чоловічого та навіть дитячого взуття. все воно виготовляється на заводах як в україні, так і за її межами, зокрема в туреччині, італії та іспанії. кожна пара в повній мірі відповідає всім стандартам та вимогам євросоюзу. тому покупці можуть не переживати.

але основною стратегією торговельної марки las espadrillas є розвиток та нарощування виробничих потужностей на території україни. більше того, керівництво вже почало роботу по налагодженню експорту своїх виробів на американський та європейський ринки.

звісно, нарощувати виробничі потужності неможливо без реалізації продукції, над цим також в las espadrillas працюють. не останнє місце в цьому відіграє інтернет-представництво – сайт торговельної марки. тут кожен бажаючий може вибрати та купить мужские эспадрильи, жіночі балетки, дитячі кеди и багато чого іншого.

хочеться окремо відмітити дизайн та функціональність ресурсу, вже на перший погляд стає зрозумілим, що його виготовляли висококваліфіковані програмісти та дизайнери. перш за все приємне враження залишає кольорова палітра сайту, вона не є бляклою і разом з тим не яскрава, вона гармоніює з тією інформацією, яка розміщена на ресурсі.

особливо додає великого плюсу в плані функціональності сайту випадаюче меню, причому випадає воно дуже швидко і відразу можна побачити асортимент взуття та аксесуарів. можна швидко перейти в той розділ який зацікавив.

окремо хочеться зауважити наявність детальної інформації про продукцію, кожен з товарів детально описаний, деякі навіть доповнені відео описом, що для українського інтернету є ще певною новинкою.

тому якщо ви хочете не тільки отримати якісне та модне взуття, та ще й підтримати українського виробника – купуйте продукцію las espadrillas.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Погана якість статті?
Повідомити

Залишити коментар

Опубліковано на 15 03 2016. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".