Індивідуальні автомобільні номери

Автомобільні номери в наш час це більше аксесуар ніж розпізнавальний номерний знак автомобіля. Для більшості людей цей аксесуар дуже важливий, і те, що написано на номері машини для них дуже важливо. Всі номери унікальні, тобто зустріти такий самий номер на дорозі як у вас неможливо. Але ж можна підібрати і індивідуальний унікальний номерний знак, який буде підходити саме вам.

Багато фірм можуть надати можливість підібрати і купити собі індивідуальний номерний знак, наприклад тут http://gos-nomera.com.ua/. Потрібно спочатку вибрати, що саме вам потрібно.

Розрізняють три типи індивідуальних номерів. До цього списку входять індивідуальні цифрові, символьні та змішані знаки. Змішані і символьні номери дуже часто відносять до однієї категорії, адже вони відрізняються лише ціною.

Почнемо з цифрових індивідуальних знаків. Багато вибирають саме цей тип номерів, адже вони найдешевші в оформленні і не створюють труднощів при оформленні і експлуатації. Процедура покупки таких номерів дуже проста. Спершу ви кажете фірмі, в якій ви купуєте номер, бажану комбінацію цифр на номерному знаку. Потім фірма перевіряє, чи є доступними ці номера на даний момент, адже цей номер може бути зайнятий кимось іншим. Потім клієнт оплачує роботу і віддає свій техпаспорт, щоб згодом отримати новий з вписаним новим номерним знаком. Після роботи ви отримуєте нові індивідуальні номери і новий техпаспорт. В більшості випадків процедура однакова, але можуть бути і фірми в яких внесені деякі зміни до процедури покупки цифрових індивідуальних номерів.

Символьні номерні знаки менш популярні, але більш вишукані. Ціна на них звично більша, але якщо ви хочете вразити когось своїм номером, то символьні номери це те що вам потрібно. Процедура покупки майже така ж сама, але більш складніша, адже використання символьних номерів значно відрізняється від використання цифрових номерів. Символьні номери це просто «обгортка» ваших звичайних номерів. Це означає, що символьні номери це ваші додаткові номери, які ідуть як альтернативні вашим основним цифровим. При їх використанні не обов’язково возити з собою основні номери, адже у техпаспорті вашого автомобілю бути вписано те, що це ваші додаткові номери. Процедура покупки символьних номерів ускладнюється тим, що вам не віддають відразу ваш техпаспорт з вписаними новими номерами. Замість нього вам віддають лист, з яким ви повинні піти в ДАІ і оформити символьні номери як додаткові. Цей пункт значно ускладнює процес покупки індивідуальних номерів, тому деякі фірми беруть на себе цей пункт і відразу віддають вам все готове.

Змішані індивідуальні номери це просто поєднання цифрових номерів з символьними. Вони є найдорожчими, але процедура покупки їх ідентична покупці символьних номерів, адже змішані номери є тими самими додатковими символьними номерами.

Купувати індивідуальні номерні знаки потрібно лише у перевірених фірм, які займаються цим дуже давно і мають за цей час багато клієнтів. Однією з таких фірм є фірма «Госномера», яка займається цією справою дуже давно. Ця фірма допоможе вам підібрати ваші індивідуальні автомобільні номери і зробить весь процес покупки і оформлення максимально легким, щоб не відволікати вас від ваших буденних справ.

Отже, якщо вам потрібен індивідуальний автомобільний номер, то вам потрібно звернутися саме в фірму «Госномера». Звернувшись саме в цю фірму ви навіть не помітите про те як швидко ви отримаєте свої індивідуальні номери і при цьому не витрачаючи великої кількості грошей на такий аксесуар як автомобільний номер.

Поділитися:
Опубліковано на Aug 7 2015. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарОстанні новини

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire