Хто є справжнім власником компанії IDP?

ігор черненкохто дійсно є справжнім власником компанії idp – доведе суд

ось що повідомляє про ці події агенство унн, київ:

рідний брат впливового політика табачник дмитро володимирович не має абсолютно ніякого стосунку до фірми idp (investment development property), заявив генеральний директор компаній «авто трейдкомпані» і idp ігор черненко і сказав, що надасть неспростовні докази суду.

стаття, опублікована влітку цього року в змі україни, стверджує, що справжнім власником компанії idp, негласно є дмитро володимирович табачник, який складається в близькій спорідненості з відомим українським політиком, являє собою відверту брехню, заявив ігор ігорович черненко і буде опротестовано в суді.

судове засідання, на якому відбудеться слухання цієї справи вже призначено на двадцять сьоме жовтня 2016 року.

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

позов про недостовірність інформації надрукованій в українських змі вже направлено до суду києва солом’янського району, разом з документами про засновників компанії investment development property і іншими доказами, у цій справі спростовують бізнес-зв’язок між черненко і табачником.

«на даний момент девелопетровскім бізнесменам в зв’язку з нестабільною економічною ситуацією в україні працюється непросто, і інформація про причетність дмитра володимировича табачника тільки загострює і без того складне становище компанії займається офісною нерухомістю і завдає непоправної шкоди репутації фірми» – додав ігор ігорович.

ігор ігорович черненко запевняє, довести, хто є єдиним господарем idp для нього труднощів не складе. ще раніше було відомо, що компанія, trıko constructıon належить великому бізнесмену ігорю черненко, що здійснює проектування всіх значущих об’єктів, пов’язаних з офісною нерухомістю києва, перейменована 2 роки тому в investment development property.

таким чином, на судову систему знову покладається політичне рішення. подивимося наскільки незалежні наші теперішні суди від клану табачників і взагалі від залишків партії регіонів.

Приєднуйтесь до нашого Телеграму: @news_reporter_ua

Залишити коментар

Опубліковано на 22 12 2016. Поданий під Події. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".