Хто є справжнім власником компанії IDP?

ігор черненкоХТО ДІЙСНО Є СПРАВЖНІМ ВЛАСНИКОМ КОМПАНІЇ IDP – ДОВЕДЕ СУД

Ось що повідомляє про ці події агенство УНН, Київ:

Рідний брат впливового політика Табачник Дмитро Володимирович не має абсолютно ніякого стосунку до фірми IDP (Investment Development Property), заявив генеральний директор компаній «Авто ТрейдКомпані» і IDP Ігор Черненко і сказав, що надасть неспростовні докази суду.

Стаття, опублікована влітку цього року в ЗМІ України, стверджує, що справжнім власником компанії IDP, негласно є Дмитро Володимирович Табачник, який складається в близькій спорідненості з відомим українським політиком, являє собою відверту брехню, заявив Ігор Ігорович Черненко і буде опротестовано в суді.

Судове засідання, на якому відбудеться слухання цієї справи вже призначено на двадцять сьоме жовтня 2016 року.

Позов про недостовірність інформації надрукованій в українських ЗМІ вже направлено до суду Києва Солом’янського району, разом з документами про засновників компанії Investment Development Property і іншими доказами, у цій справі спростовують бізнес-зв’язок між Черненко і Табачником.

«На даний момент девелопетровскім бізнесменам в зв’язку з нестабільною економічною ситуацією в Україні працюється непросто, і інформація про причетність Дмитра Володимировича Табачника тільки загострює і без того складне становище компанії займається офісною нерухомістю і завдає непоправної шкоди репутації фірми» – додав Ігор Ігорович.

Ігор Ігорович Черненко запевняє, довести, хто є єдиним господарем IDP для нього труднощів не складе. Ще раніше було відомо, що компанія, Trıko Constructıon належить великому бізнесмену Ігорю Черненко, що здійснює проектування всіх значущих об’єктів, пов’язаних з офісною нерухомістю Києва, перейменована 2 роки тому в Investment Development Property.

Таким чином, на судову систему знову покладається політичне рішення. Подивимося наскільки незалежні наші теперішні суди від клану Табачників і взагалі від залишків Партії Регіонів.

Поділитися:
Опубліковано на Dec 22 2016. Поданий під Події. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire