https://reporter.zp.ua

Формений одяг та фурнітура для уніформ

# , , , , , , , , ,

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

якщо ви вирішили влаштуватися охоронцем, то напевно, вас зацікавить питання: якою має бути одежда форменная для охоронця? давайте разом дізнаємося відповідь, розглянувши варіанти одягу для охоронців.

формений одяг для охоронців

при створенні костюмів дизайнери керувалися такими правилами: повинно бути красиво, а головне – практично.

основні переваги:

1. форма зручна.
2. такий одяг витримує темп, в якому працюють охоронці. а умови прямо скажемо непрості – по кілька годин на добу ці люди перебувають на відкритому повітрі, працюють і в дощ, і в снігопад.
3. комплект-трансформер настроюється під будь-які погодні умови.

на першому місці знаходиться практичність форми. у куртках, штанах і жилетках кожного охоронця в цілому 20 кишень. тут можна розмістити все, що завгодно – телефон і зарядний пристрій, ключі та документи, рацію і окуляри. у кишені можна легко помістити вміст цілої сумки.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

фурнітура для уніформи

знаки различия, фурнитура для униформы в швейних виробах відносять всі дрібні елементи і нитки. це гудзики, пряжки, хольнітени, люверси, обробна тасьма, подплечники і багато іншого. як правило, вибір фурнітури залишається за виробником уніформи. навіть якщо із замовником узгоджується фасон одягу і тканини, то гудзики та інше упускаються з виду. а тим часом, не правильно підібрана така «дрібниця» може зіпсувати костюм повністю.

у сучасній швейній індустрії пряжки і гудзики виготовляються з самих різних матеріалів: дерево, кістка, перламутр, натуральний камінь і багато  іншого. але те, що дозволено в повсякденному і штатному одязі не завжди доречно в одязі для роботи. тому при виборі фурнітури для уніформи варто співвідносити фантазію і творчість з доцільністю і практичністю.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Погана якість статті?
Повідомити

Залишити коментар

Опубліковано на 14 12 2015. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".