Формений одяг та фурнітура для уніформ

Якщо ви вирішили влаштуватися охоронцем, то напевно, вас зацікавить питання: якою має бути одежда форменная для охоронця? Давайте разом дізнаємося відповідь, розглянувши варіанти одягу для охоронців.

Формений одяг для охоронців

При створенні костюмів дизайнери керувалися такими правилами: повинно бути красиво, а головне – практично.

Основні переваги:

1. Форма зручна.
2. Такий одяг витримує темп, в якому працюють охоронці. А умови прямо скажемо непрості – по кілька годин на добу ці люди перебувають на відкритому повітрі, працюють і в дощ, і в снігопад.
3. Комплект-трансформер настроюється під будь-які погодні умови.

На першому місці знаходиться практичність форми. У куртках, штанах і жилетках кожного охоронця в цілому 20 кишень. Тут можна розмістити все, що завгодно – телефон і зарядний пристрій, ключі та документи, рацію і окуляри. У кишені можна легко помістити вміст цілої сумки.

Фурнітура для уніформи

Знаки различия, фурнитура для униформы в швейних виробах відносять всі дрібні елементи і нитки. Це гудзики, пряжки, хольнітени, люверси, обробна тасьма, подплечники і багато іншого. Як правило, вибір фурнітури залишається за виробником уніформи. Навіть якщо із замовником узгоджується фасон одягу і тканини, то гудзики та інше упускаються з виду. А тим часом, не правильно підібрана така «дрібниця» може зіпсувати костюм повністю.

У сучасній швейній індустрії пряжки і гудзики виготовляються з самих різних матеріалів: дерево, кістка, перламутр, натуральний камінь і багато  іншого. Але те, що дозволено в повсякденному і штатному одязі не завжди доречно в одязі для роботи. Тому при виборі фурнітури для уніформи варто співвідносити фантазію і творчість з доцільністю і практичністю.

Поділитися:

Метки: , , , , , , , , ,

Опубліковано на Dec 14 2015. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire