https://reporter.zp.ua

Ева Бірнерова

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Ева Бірнерова: Кар'єра, Досягнення та Особисте Життя

Початок Кар'єри та Юніорські Досягнення

Ева Бірнерова народилася 14 серпня 1984 року в місті Пльзень, Чехословаччина. Вона почала грати в теніс у віці 7 років, наслідуючи приклад свого старшого брата. У юніорському віці Бірнерова досягла чималих успіхів. Вона посіла перше місце в рейтингу до 16 років і виграла кілька національних і міжнародних турнірів.

Професійна Кар'єра

Ева Бірнерова розпочала свою професійну кар'єру в 2001 році. Вона швидко продемонструвала свої таланти, вигравши свій перший титул WTA в парному розряді в 2005 році на турнірі в Ташкенті. У наступні роки вона здобула ще два парні титули WTA на турнірах у Бангкоку (2006) і Празі (2012).

У одиночному розряді Бірнерова досягла свого найвищого рейтингу WTA – 59 у січні 2007 року. Її найкращим результатом на турнірах Великого шолома було вихід до другого раунду на Відкритому чемпіонаті Франції в 2007 році. Вона також грала за збірну Чехії в Кубку Федерації.

Парний Розряд

Ева Бірнерова була особливо успішною в парному розряді. Вона об'єдналася з різними партнерками, включаючи Андреа Петкович, Шуай Пенг і Александру Дулгеру. Разом вони здобули три парні титули WTA і досягли ряду інших фіналів. У 2012 році Бірнерова досягла свого найвищого рейтингу в парному розряді – 52 у світі.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Завершення Кар'єри

Ева Бірнерова завершила свою професійну кар'єру в 2018 році. Вона зіграла в загальній складності 525 матчів у WTA Tour, здобувши 314 перемог і заробивши понад 2,5 мільйона доларів призових грошей.

Особисте Життя

Ева Бірнерова одружена з колишнім чеським тенісистом Яном Гаєком. У подружжя двоє дітей. Після завершення кар'єри Бірнерова стала тенісним коментатором і аналітиком на чеському телебаченні. Вона також працює з молодими тенісистами, передаючи свій досвід і знання.

Ева Бірнерова була однією з найуспішніших чеських тенісисток свого часу. Вона досягла значних успіхів у парному розряді, здобувши три титули WTA. Її одиночна кар'єра також була відзначена декількома перемогами і виходом до другого раунду на Відкритому чемпіонаті Франції. Після завершення кар'єри Бірнерова продовжує займатися тенісом як коментатор і тренер, надихаючи майбутні покоління гравців.

Часто Задавані Запитання

 1. У якому році Ева Бірнерова завершила свою професійну кар'єру?

  • У 2018 році
 2. Які найвищі рейтинги Еви Бірнерової в одиночному та парному розрядах?

  • Одиночний: 59
  • Парний: 52
 3. Скільки титулів WTA здобула Ева Бірнерова?

  • Три парні титули
 4. За яку країну Ева Бірнерова грала в Кубку Федерації?

  • Чехія
 5. Чим займається Ева Бірнерова після завершення кар'єри?

  • Тенісний коментатор і аналітик, тренер

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 18 05 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".