https://reporter.zp.ua

Ешбах (Баден-Вюртемберг)

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Розташування та приналежність

Ешбах – громада в Німеччині, розташована на південному заході країни, у федеральній землі Баден-Вюртемберг. Громада входить до складу адміністративного округу Фрайбург та району Брайсгау-Верхній Шварцвальд.

Населення та територія

Згідно з останніми даними перепису населення, станом на 31 грудня 2021 року, в Ешбаху проживало 2 591 особа. Загальна площа громади становить 10,32 км², що робить її відносно невеликою за розміром.

Етимологія назви

Назва "Ешбах" походить від старовисоконімецьких слів "asc" (ясен) і "bach" (струмок). Це вказує на наявність у місцевості струмка, оточеного ясеновими деревами.

Транспорт та інфраструктура

Ешбах має добре розвинене транспортне сполучення. Через громаду проходить автобан А5, який з'єднує її з іншими великими містами Німеччини. Також Ешбах має власну залізничну станцію, що дозволяє містянам легко добиратися до Фрайбурга та інших міст регіону.

Економіка та промисловість

Економіка Ешбаху в основному базується на сільському господарстві та туризмі. У громаді є велика кількість ферм, що спеціалізуються на вирощуванні винограду, фруктів та овочів. Також в Ешбаху працює декілька невеликих промислових підприємств.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Культура та визначні пам'ятки

Ешбах має багату культурну спадщину. В селі знаходиться старовинна церква Святого Хреста (Heilig-Kreuz-Kirche), яка була побудована у XIV столітті. Також в Ешбаху є кілька музеїв, що розповідають про історію та культуру громади.

Туризм та дозвілля

Ешбах приваблює туристів своїми мальовничими краєвидами, історичною архітектурою та традиційною кухнею. У громаді є кілька готелів та пансіонатів, які пропонують проживання туристам. Також в Ешбаху є велика кількість пішохідних та велосипедних маршрутів, що дозволяють насолоджуватися природою навколишніх гір.

Ешбах – невелика, але мальовнича громада, розташована на південному заході Німеччини. Вона має багату історію, розвинену інфраструктуру, процвітаючу економіку та гарні можливості для відпочинку та туризму.

Запитання, що часто задаються

  • Де знаходиться Ешбах?
  • Скільки людей проживає в Ешбаху?
  • Звідки походить назва "Ешбах"?
  • Які основні види економічної діяльності в Ешбаху?
  • Які основні туристичні визначні пам'ятки в Ешбаху?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 25 04 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".