https://reporter.zp.ua

Експерти з Міжнародного Люксембурзького форуму представили свої рекомендації світовим лідерам щодо запобігання кризи в сфері контролю над ядерним озброєнням і боротьби з ядерним тероризмом

# , , , ,

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

9 грудня 2015, москва. сьогодні в москві пройшла прес-конференція міжнародного люксембурзького форуму по запобіганню ядерної катастрофи, в ході якої експерти з ядерного роззброєння і нерозповсюдження ядерної зброї представили свої рекомендації на адресу світових лідерів щодо запобігання кризи в сфері контролю над ядерним озброєнням і боротьби з ядерним тероризмом. окремо учасники заходу торкнулися ролі росії в цих питаннях.

 участь у прес-конференції взяли:
– в’ячеслав кантор, президент міжнародного люксембурзького форуму по запобіганню ядерної катастрофи;
– олексій арбатов, заступник голови оргкомітету міжнародного люксембурзького форуму, член ради директорів фонду «ініціатива щодо зниження ядерної загрози, керівник центру міжнародної безпеки інституту світової економіки і міжнародних відносин імені е.м. примакова (ісемв) ран (раніше – заступник голови комітету з оборони держдуми фс рф), академік ран (росія);
– володимир дворкін, голова оргкомітету міжнародного люксембурзького форуму, головний науковий співробітник ісемв ран (раніше – начальник 4 цнді міністерства оборони рф), професор, генерал-майор у відставці (росія)

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

учасники форуму також підкреслили, що у сша і росії зберігається спільна зацікавленість у зниженні ризиків ядерної війни, тероризму і розповсюдження ядерної зброї, незважаючи на очевидні розбіжності з інших питань світової політики. дійсно, володіючи найбільшими ядерними арсеналами світу і будучи давніми лідерами режиму ядерного нерозповсюдження, сша і росія несуть особливу відповідальність, що зобов’язує їх співпрацювати з ядерних питань навіть тоді, коли їх позиції з інших питань різко розходяться,  .

«переконаний, що незважаючи на конфронтацію між заходом і росією, зростання військової активності, проблему біженців, рішуча боротьба з ядерним тероризмом не повинна відходити на задній план, – заявив президент люксембурзького форуму в’ячеслав кантор. – переконаний в тому, що звернення до лідерів сша та росії не залишиться без серйозної уваги. тому, що це звернення буде направлено від імені відомих у світі видатних учених і політичних діячів, що мають колосальний досвід аналізу і вирішення головних проблем безпеки в сучасному світі »- зазначив в’ячеслав кантор.

також в рамках прес-конференції були представлені основні положення підсумкової доповіді спільній конференції міжнародного люксембурзького форуму та фонду «ініціатива щодо зниження ядерної загрози» (nuclear threat initiative, nti, сша), яка відбулася у вашингтоні 1-2 грудня 2015 року.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Погана якість статті?
Повідомити

2 коментарі для “Експерти з Міжнародного Люксембурзького форуму представили свої рекомендації світовим лідерам щодо запобігання кризи в сфері контролю над ядерним озброєнням і боротьби з ядерним тероризмом”

  1. EugenioBemy

    Добвое время суток!
    Подскажите пожалуйста, может у кого-то есть опыт? Маме срочно требуется лечение. Проверили наши больницы и поняли – наша медицина – не вариант. Если обращаться в платную, к хорошим специалистам – дорого и без гарантий. Решили ехать за границу (тоже дорого – но уровень медицины на порядок лучше). Куда обратиться? может кто посоветует? Германия, Израиль, Италия, Турция? Не можем определиться.. Буду благодарен за рекомендации от людей, кто сталкивался с лечением за границей.

  2. Seokr

    Добрый день
    Я думаю необходимо исходить от конкретного заболевания – найти квалифицированного врача-специалиста и лечиться там где он принимает. В Китае есть много замечательных врачей каждый в своей области.

Залишити коментар

Опубліковано на 09 12 2015. Поданий під Cвіт. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".