Експерти з Міжнародного Люксембурзького форуму представили свої рекомендації світовим лідерам щодо запобігання кризи в сфері контролю над ядерним озброєнням і боротьби з ядерним тероризмом

Стаття не відповідає темі?

9 грудня 2015, МОСКВА. Сьогодні в Москві пройшла прес-конференція Міжнародного Люксембурзького форуму по запобіганню ядерної катастрофи, в ході якої експерти з ядерного роззброєння і нерозповсюдження ядерної зброї представили свої рекомендації на адресу світових лідерів щодо запобігання кризи в сфері контролю над ядерним озброєнням і боротьби з ядерним тероризмом. Окремо учасники заходу торкнулися ролі Росії в цих питаннях.

 участь у прес-конференції взяли:
– В’ячеслав Кантор, президент Міжнародного Люксембурзького форуму по запобіганню ядерної катастрофи;
– Олексій Арбатов, заступник голови Оргкомітету Міжнародного Люксембурзького форуму, член Ради директорів фонду «Ініціатива щодо зниження ядерної загрози, керівник Центру міжнародної безпеки Інституту світової економіки і міжнародних відносин імені Е.М. Примакова (ІСЕМВ) РАН (раніше – заступник голови Комітету з оборони Держдуми ФС РФ), академік РАН (Росія);
– Володимир Дворкін, голова Оргкомітету Міжнародного Люксембурзького форуму, головний науковий співробітник ІСЕМВ РАН (раніше – начальник 4 ЦНДІ Міністерства оборони РФ), професор, генерал-майор у відставці (Росія)

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Учасники форуму також підкреслили, що у США і Росії зберігається спільна зацікавленість у зниженні ризиків ядерної війни, тероризму і розповсюдження ядерної зброї, незважаючи на очевидні розбіжності з інших питань світової політики. Дійсно, володіючи найбільшими ядерними арсеналами світу і будучи давніми лідерами режиму ядерного нерозповсюдження, США і Росія несуть особливу відповідальність, що зобов’язує їх співпрацювати з ядерних питань навіть тоді, коли їх позиції з інших питань різко розходяться,  .

«Переконаний, що незважаючи на конфронтацію між Заходом і Росією, зростання військової активності, проблему біженців, рішуча боротьба з ядерним тероризмом не повинна відходити на задній план, – заявив президент Люксембурзького форуму В’ячеслав Кантор. – Переконаний в тому, що Звернення до лідерів США та Росії не залишиться без серйозної уваги. Тому, що це Звернення буде направлено від імені відомих у світі видатних учених і політичних діячів, що мають колосальний досвід аналізу і вирішення головних проблем безпеки в сучасному світі »- зазначив В’ячеслав Кантор.

Також в рамках прес-конференції були представлені основні положення підсумкової доповіді спільній конференції Міжнародного Люксембурзького форуму та фонду «Ініціатива щодо зниження ядерної загрози» (Nuclear Threat Initiative, NTI, США), яка відбулася у Вашингтоні 1-2 грудня 2015 року.

Популярне

Метки: , , , ,

Опубліковано на Dec 9 2015. Поданий під Cвіт. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

2 коментарі для “Експерти з Міжнародного Люксембурзького форуму представили свої рекомендації світовим лідерам щодо запобігання кризи в сфері контролю над ядерним озброєнням і боротьби з ядерним тероризмом”

  1. EugenioBemy

    Добвое время суток!
    Подскажите пожалуйста, может у кого-то есть опыт? Маме срочно требуется лечение. Проверили наши больницы и поняли – наша медицина – не вариант. Если обращаться в платную, к хорошим специалистам – дорого и без гарантий. Решили ехать за границу (тоже дорого – но уровень медицины на порядок лучше). Куда обратиться? может кто посоветует? Германия, Израиль, Италия, Турция? Не можем определиться.. Буду благодарен за рекомендации от людей, кто сталкивался с лечением за границей.

  2. Seokr

    Добрый день
    Я думаю необходимо исходить от конкретного заболевания – найти квалифицированного врача-специалиста и лечиться там где он принимает. В Китае есть много замечательных врачей каждый в своей области.

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire