Думка… Взимку мух немає… Що це за нахабний павук, що їсть зі стелі?

Думка… Взимку мух немає… Що це за нахабний павук, що їсть зі стелі?

Думка – це така дивна істота, яка зникне з наших очей, як середину лютого приходить морозище. Взимку навіть у найтепліших квартирах мух немає. Вони здебільшого літають навколо нас безпосередньо до початку холодів і тут безслідно зникають. І що ми тут бачимо? З під перекидних сітки виїдають маленькі нахабні павуки.

А як це воно у них в головах організовано? Що, мухи прогнозують погоду, і як тільки вони здогадуються, що пора заховатись, то вони перестають жити оцим клопам та іншим комахам? Ну а павук, найкривавіший кошмар усіх тьфу-тьфу, прокидається – такий загадковий цикл природи.

Коли мух немає, треба виходити на полювання на альтернативні джерела їжі. І ось Думка, цей недосяжний таїничний павук, здатен з’їсти маленький шматочок їдальні, яка знаходиться на вашій стелі, досить крупний, але темний і важкодоступний. Думка ніби грає у хованки з нами, і ми ніколи не бачимо його, але він зі стельової несподіванки все ж спускається на світло йогость, мало не шматком – шматом, і до того ж невинно ховається знову назад, не залишаючи слідів.

А може, Думку виганяють з його родини йому їсти на шматочках зі стелі? Можливо, це його ритуал прийому пищі – з’їсти і утекти? Тоді квартиранти залишатимуть лише позакусувати ті странні шматки зі стелі.

Але як їм це вдається? Скажіть мені, павуки мають вогні з каріїв у своїх очах, щоб плавати по стелі? Або добре розуміють закони фізики, щоб не падати звідти вниз? Зрозуміло, їхні ніжки – антислиз-антислиз, але як це вони так тримаються? Але це, звичайно, іще не все. Яку ж таку техніку застосовує Думка, щоб не бути поміченим? Мабуть, він володіє мистецтвом камуфляжу настільки досконало, що ніхто не підозрює про його присутність. Не може навіть бути пояснення, якщо Думка все ж узятий, але залишає павука – добряка лишати його у покоханій стелі, там, де його труди та сітки літають.

То, можливо, мухи без дозволу Думки вхопили його традиційний шматок шматком. Щойно Думка полетить зі стелі до світла, муха без найменшої обосязалі впивається туди, що залишив павука. Так що, кошмари мешканців квартири з опику виявляються безумовною заслугою нашої малишки Думки йогошка, і ми просто не маємо часу для всякого роздумувати над цим. А насолодитися, необережний павук зі стелі, ми здатні.

Поділитися:
Опубліковано на Nov 20 2023. Поданий під Відповідь. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire