Допомога АТО

Стаття не відповідає темі?

Юрій Бірюков радник президента Україна Петра Порошенка заявив про всі подробиці безвихідних ситуацій волонтерів, через те, що підтримку їм надають «вітчизняні виробники».

Він виділив, що з 226 автомобілів КрАЗ, вони отримали 113. Українська армія повинна була отримати їх до 30 червня, але отримала рівно половину.

59 машин, які були доставлені в травню на протязі 6-8 днів 17-ть з них вийшли з ладу. Причиною для цього стали підроблені запчастини.

Юрій сказав, що керівництво комерційного підприємства, яке не входить в Укроборонпром,  бреше, про те що немає заказів і не надається попередня оплата.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Зараз ВСУ потрібно більше двох тисяч грузовиків. Але українській армії їх зараз немає звідки взяти, тому обходяться тим чим мають при цьому з дуже великою допомогою волонтерів.

Раніше була інформація про те, що на ремонт воєнних машин виділили чотири з половиною мільярдів гривень,  майже за півроку Укроборонпрома не виконали навіть 25%  плану по ремонті техніки, а більша частина машин, які були на ремонті взагалі є несправними. Навіть ті договори, які були складені в 2014 році не виконані повністю, про це йдеться в Генштабі.

Популярне

Метки: , , ,

Опубліковано на Jul 1 2015. Поданий під АТО, Україна. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire