https://reporter.zp.ua

Дональд Трамп готовий в разі перемоги відмовитись від президентської зарплати

# , , ,

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

в сполучених штатах америки триває передвиборна президентська компанія. самі вибори пройдуть наступного року – 8 листопада.

в президентській гонці в сша також приймає участь відомий бізнесмен, мільярдер, кандидат від республіканської партії дональд трамп. під час чергової зустрічі з виборцями він зробив доволі гучну заяву, що в разі обрання його президентом країни він відмовиться від заробітної платні керівника держави, повідомляє reuters.

це трапилось в штаті нью-гемпшир, де він проводив зустріч з жителями міста, там його запитали, чи після обрання на пост президента трамп відмінить доволі високі медичні та пенсійні пільги, на які згідно з законодавствам мають право члени конгресу.

“що я можу сказати з цього приводу. по-перше, якщо я буду обраний на найвищу керівну посади країни, то я перше що зроблю – відмовлюсь від президентської заробітної плати, домовились? зробити це мені буде зовсім не важко”, – заявив мільярдер.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

як повідомляє reuters, дохід, який щорічно приносить посада президента сполучених штатів америки, складає 400 000 доларів.

звісно, ця сума за мірками сша доволі суттєва, але дональд трамп не є бідною людиною, тому відмовитись від зарплатні бізнесмен може собі дозволити.

взагалі трамп веде свою передвиборну компанію дуже рівні, але доволі інтенсивно. він в кожному своєму виступу перед виборцями зачіпає важливі для них проблемі та питання. крім цього мільярдер не оминає події, які до сполучених штатів америки не мають відношення. наприклад, недавно він висловив свою думку на проблему європи з мігрантами. зокрема він сказав: “я вважаю, що проблема з нелегалами в європі перебільшена, я раджу викинути геть нероб, побудуйте стіну”.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Погана якість статті?
Повідомити

Залишити коментар

Опубліковано на 18 09 2015. Поданий під Cвіт, Економіка. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".