Де взяти гроші в кредит

наші бажання не завжди відповідають нашим можливостям, саме тому питання про отримання халявних грошей – актуальне завжди. і дійсно, де взяти грошей на халяву, тобто без відсотків і необхідності їх повертати? обмовимося, що законних методів отримати кошти на таких умовах – мало, або вони зажадають від людини певних обмежень або зусиль, адже ніхто не готовий за просто так розлучатися зі своїми грошима: ні сусіди, ні банки, ні держава.

ви ніколи не думали, чим багата людина відрізняється від бідного? зазвичай, багата людина завжди задається одним питанням: як і де можна взяти гроші безоплатно? вони не ігнорують належні їм державні субсидії і не требують торгуватися, всюди шукають для себе вигоду, тоді як звичайній людині просто ніколи і якось соромно возитися з папірцями і занурюватися в світ бюрократії, але ж є, заради чого туди зануриться. так, майже в кожному регіоні нашої держави діють або програми для розвитку малого бізнесу, або програми соціальної допомоги гроші до зарплати в бистрозайм, пенсіонерам багатодітним батькам і т.д.

і так, якщо вам потрібні гроші, наприклад, на розвиток своєї справи або бізнесу, то для отримання стартового капіталу можна звернутися до держави. головна умова отримання грошей на бізнес – наявність бізнес-ідеї, причому вона не обов’язково повинна бути якоюсь надоригінальною. другою умовою для отримання безоплатної позички – відсутність заборгованості по податках.

на яку допомогу від держави можна розраховувати

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

несподівано, але відповіддю на питання: «де взяти багато грошей безоплатно?» – може бути держава. по регіонах нашої країни діє програма безоплатних грантів, за якими люди збираються почати свій бізнес, можуть видати від 160 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. в цілому в цій програмі задіяно 40 регіонів. віддавати гроші не доведеться, навіть якщо підприємство провалиться, що до слова часто відбувається.

номінально, бізнесмен повинен відзвітувати про витрачені їм засоби і довести їх цільове використання, але закон у нашій країні діє за принципом: «не спійманий – не злодій». втім, не варто сприймати подібні програми виключно як джерело безоплатної позички, це дійсно непогана фінансова підмога для того, щоб відкрити свій бізнес.

кредитні карти і пільговий період – головне все розрахувати

ну і не можна обійти стороною банківську сферу, адже саме туди направляється кожен свідомий громадянин, коли він потребує коштів. але ж банк в збиток собі працювати не буде і це логічно. тому складно уявити, щоб на питання: «де взяти гроші без віддачі?» – банківські службовці бадьоро відповідали: у нас! хоча якщо ви вмієте контролювати свої витрати, а також дружите з самодисципліною і не пропускаєте відповідальні дати, то шанс отримати кредит майже «на халяву» у вас є і це кредитні карти.

вся справа в тому, що переважна більшість кредитних карт має пільговий період, і якщо повернути гроші протягом цього періоду, то відсотки не нараховуються. деякі люди, з хорошою кредитною історією і довірою від банків, одноразово подають кілька заявок в різні банки по випуску такої карти і зазвичай, їх легко схвалюють, особливо якщо сума кредитного ліміту менше 100 тисяч.

Приєднуйтесь до нашого Телеграму: @news_reporter_ua

1 коментар для “Де взяти гроші в кредит”

  1. Анна

    меня пару раз выручал быстрозайм. возвращала вовремя и никаких проблем.

Залишити коментар

Опубліковано на 05 06 2016. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".