Давайте знайомитися: У губернатора з’явився свій “магістр”

#

призначено стажист на посаду заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації. ним стала олена кришень, пише tv5.zp.ua.

новопризначений чиновник має повну вищу освіту за спеціальністю “гірничий інженер-економіст”, “економіст” і “магістр державного управління”.

працювала на керівних посадах в управлінні економіки дніпропетровської ода, начальником адміністративного управління та начальником відділу внутрішнього аудиту дніпропетровської ода.

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

у 2015 році чиновниця була призначена начальником міжрегіонального управління держслужби україни в дніпропетровській та запорізькій областях.

нагадаємо, на минулому тижні під час традиційної наради голови області з керівниками департаментів та управлінь ода, григорій самардак повідомив про те, що заява про відхід написав заступник губернатора-керівник апарату ода леонід березинський. за словами губернатора, зараз розглядається питання про його переведення на іншу посаду.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу: @news_reporter_ua

Залишити коментар

Опубліковано на 23 10 2015. Поданий під Влада і політика, Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".