Чому сайти не приймають і блокують в AdSense

У цьому пості розповім, чому деякі сайти не беруть в AdSense і чому їх іноді блокують.
Складно однозначно відповісти, чому веб-ресурс не пройшов перевірку в AdSense. Це відомо тільки працівникам Google, а вгадати тут практично неможливо.

Частою причиною є недостатня кількість сторінок на сайті. Рекомендуємо опублікувати мінімум 50 сторінок з тематичним контентом. Google не любить ресурси, що намагаються охопити безліч напрямків, оскільки в цьому випадку складно таргетувати оголошення. Краще створювати максимально вузько тематичні проекти.

Крім великого обсягу контенту, бажано писати довгі статті (більше 500 слів). Google якось погано ставиться до занадто маленьких замітком, вони гірше індексуються і погано пробиваються в топ. Краще наповнюйте сайт тлумачним серйозним матеріалом, це принесе більше користі.

Також стежте за орфографією, граматикою, структурою статей та коментарями. Упаковка одноразовая та ніякого мату там не повинно бути.

Гугл не приймає в систему Адсенс варезники, сайти зі скачаним софтом, книгами, які порушують авторське право.

Тепер поговоримо про блокування сайтів в AdSense. Це, звичайно, сумне для вебмайстрів явище, але воно іноді трапляється http://www.kz.all.biz/.

Пам’ятайте, що компанія Google основний свій дохід отримує саме з реклами. Хтось платить пристойні гроші за ті рекламні оголошення, які транслюються на ваших сторінках. Тому Гуглу цікаві тільки якісні ресурси. Він ретельно слідкує за кліками, особливо на нових акаунтах.

Тому, якщо компанія відчує щось недобре у ваших діях або запідозрить в отриманні трафіку із заборонених місць, вона заблокує ваш аккаунт, щоб захистити гаманці рекламодавців.

Якщо ви накручуєте кліки, вас рано чи пізно обов’язково заблокують. Не радимо з цим гратися. Причому аккаунт заблокують разом з нарахованими коштами, які ви не зможете вивести.

На жаль, точно не відомо, яким чином Гугл розпізнає неприродні або шахрайські кліки. Всі додатково ускладнюється тим, що у разі блокування ви не отримаєте чіткої відповіді з причинами відключення. Гугл надасть стандартні відписки.

Безумовно, важко переживати моменти, коли відбирають здавалося б зароблені чесною працею гроші, але ви ж при реєстрації погодилися із зобов’язаннями та умовами програми. Тому дотримуйтесь їх.

Раджу також диверсифікувати ризики. Наприклад, створити кілька акаунтів на своїх родичів чи знайомих. Але головне – уважно вивчіть правила системи і просто їх не порушуйте! Тоді ви довго будете співпрацювати з AdSense.

Поділитися:

Метки: , ,

Опубліковано на Nov 8 2015. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire