https://reporter.zp.ua

Чиновник-втікач розказав для CNN про режим Кім Чен Іна

# , , , , , , ,

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

близький до правлячих еліт корейської народної демократичної республіки чиновник-втікач росказав для кореспондента cnn, що доволі жорстке правління лідера північної кореї кім чен іна триватиме не довго.

на його думку династія кім ір сена, кім чен іра і тепер – кім чен іна стає слабшою.

“нінишній режим кім чен іна є самим нестабільним. його термін перебування у влади стане самим коротким”, – розказав чиновник-втікач.

в 2013 році кім чен ін прийняв на себе контроль над північною кореєю та демонстрував велике бажання покращити ситуацію всередині країни, нагадує співбесідник каналу.

“але цей брехливий образ  швидко відкрився, теперішній диктатор вже в перші місяці свого правління показав справжнє обличчя. справа в тому, що кім чен ір за весь свій час правління кинув до в’язниць багатьох людей, там вони піддавались тортурам, вмирали з голоду, але політик зі свого кола оточення людей не вбивав. а ось його послідовник – кім чен ір не такий, він фізично знищує близьких до себе політиків та військових”, – розказав він.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

чиновник-втікач розказав, що корейці, які зараз перебувають в верхній частині середнього класу зовсім не довіряють кім чен іру. причиною цьому являються його дії на посту керівника країни, а особливо його останні “чистки”. політик також зауважив, що на сьогоднішній день існує велика ймовірність того, що лояльність представників середнього класу значно ослабне.

“я можу вам з великою впевненістю сказати, що в найближчі 10 років весь північнокорейський режим впаде. кім чен ін дуже помиляється, коли думає, що може одночасно підтримувати свій режим та контролювати своїх людей. в країні в колі високопоставлених осіб панує сильний страх, вони бояться за своє життя, за життя своїх сімей, вони розуміють, що в будь-який час можуть стати мішенями. якщо кім чен ін не пошкодував свого дядька, то він не буде шкодувати інших”, – заявив втікач.

раніше повідомлялось, що північнокорейському експерту по біохімічній зброї вдалось втекти в фінляндію. при цьому він зміг забрати з собою інформацію про досліди на людях, які проводяться в кндр. ці документи експерт найближчим часом планує оприлюднити.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Погана якість статті?
Повідомити

Залишити коментар

Опубліковано на 08 09 2015. Поданий під Cвіт, Влада і політика, Події. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".