Чергове ноу-хау Яценюка – 30-відсотковий податок на витрати фізосіб

# , , , ,

з 1 січня 2016 року планують ввести 30-відсотковий податок на витрати фізичних осіб, які перевищують їхні доходи. відповідна бюджетна резолюція вже прийнята верховною радою.

ідея введення такого податку обговорювалася ще в минулому році. але тоді вона не пройшла через парламент. тепер рада прийняла відповідну резолюцію, і податок прописаний в основних напрямках розвитку на 2016 рік. значить, варто чекати поправок до податкового кодексу україни.

якщо в результаті виявиться, що ваші доходи склали 1 млн грн, а витрати – 1,3 млн грн, то з різниці в 300 тисяч доведеться заплатити 30-відсотковий податок. відзначимо, що прибутковий податок склав би всього 15%, тобто вдвічі менше. таким чином, податок на витрати – це свого роду покарання за «сірі» зарплати і хабарі. в єс вигідно отримувати доходи по-білому.

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

погодьтеся, що далеко не у кожного вийде все це грамотно порахувати. за словами охріменка, в європі на цей випадок існує система бухгалтерів. і, як правило, там наймають сімейного бухгалтера. завдання ж родини – правильно зібрати всі чеки.

якщо ви розраховуєтесь банківською картою, проблем менше – просто берете роздруківку, віддаєте вашому бухгалтеру, і він готує декларацію за відповідну плату.

«я знаю, як ця система працює в єс, але абсолютно не уявляю, як це буде працювати в україні. наприклад, як у даній системі координат працювати з індивідуальними приватними підприємцями. у європі іпп немає. вони там звітують, як фізособи. загалом чекаємо зміни до податкового кодексу», – резюмував експерт.

за матеріалами: ua-banker.com.ua

Приєднуйтесь до нашого Телеграму: @news_reporter_ua

Залишити коментар

Опубліковано на 29 06 2015. Поданий під Влада і політика, Економіка, Україна. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".