Церковний диктат – релігійний скандал у Львові

У Львові схоже розгорівся церковний скандал, в центрі якого опинилась начальник управління культури Львівської міської ради Ірина Магдиш. Остання подала у відставку після того як на її адресу поступила серйозна критики зі сторони Української греко-католицької церкви. Також вона піддалась критиці мером міста Андрієм Садовим.

Даючи одне з інтерв’ю Магдиш сказала, що на жителів Львова та Львівської області негативно впливає церква. Такі слова викликали критику від керівництва УГКЦ, також греко-католицьку церкву підтримав Андрій Садовий. До речі, останній  в подальшому відсторонився від конфлікту.

В кінцевому результаті суспільство більше обговорювало не саму проблему, яку підняла Ірина Магдиш, а реакцію мера Львова.

Даючи інтерв’ю кореспонденту “Української правди” Магдиш розказала яка роль церкви відводиться в житті львів’ян. За її словами, в деяких районах Львова повністю відсутні культурні центри: кінотеатри, театри, бібліотеки. Для жителів цих районів “єдиною розвагою залишається церква, причому на цій ситуації остання починає зловживати та паразитувати, причому дуже сильно”.

“В одному з таких районів практично в кожній зі шкіл у вестибюлі можна побачити фігуру Божої матері, вона буквально потопає в квітах, виходить такий собі маленький вівтар. Інколи я особисто бачила, коли прямо під час уроків діти стояли перед цією фігурою, як на лінійці. Більше того, там був присутній пастор і він відправляв службу. Цілком логічно, що я запитала, чому діти не на уроках? Дуже цікавим є те, що мені так ніхто і не зміг дати пояснення”, – розказала колишній чиновник Львівської міськради.

“Парафіяни церкви – це їх гроші, а парафіян потрібно виховувати з маленької дитини. Якщо людина звикне до регулярних походів в церкву як місце єдиної своєї розваги в цьому світі, та буде вносити пожертви, тоді церква буде фінансово себе почувати дуже добре” – підкреслила Магдиш.

Поділитися:

Метки: , , , , , ,

Опубліковано на Oct 9 2015. Поданий під Культура, Україна. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire