Бугалтерські послуги

# ,

бухгалтерські послуги, услуги бухгалтера компанії “глобал консалтинг” в харкові та києві.

в умовах постійно мінливого законодавства, випуску суперечать один одному поправок до податкового кодексу україни при повному небажанні державних службовців більш докладно пояснити суть змін, грамотно і вірно розрахувати податки представляється неймовірно важкою справою, яке може поставити в глухий кут самого досвідченого бухгалтера. на жаль, роз’яснювальна роль податкового органу зводиться до простого перерахування звітних документів, терміни їх подання та надання прийнятих форм звітності.

крім того, накопичується маса внутрішніх документів, в яких особливо важко розібратися, якщо ви тільки створили компанію і відчуваєте себе новачком. найголовніше в цій ситуації – ретельно розробити і втілити весь комплекс бухгалтерської документації.

але з цієї ситуації можна вийти з честю, не залишивши бухгалтера один на один з виникаючими проблемами – потрібно звернутися до досвідчених фахівців, які проаналізують ситуацію, що створилася та запропонують найбільш грамотне і правильне рішення. планомірне і грамотне ведення бухгалтерської документації – запорука успішності бізнесу.

компанія “глобал консалтинг”  надає повний комплекс бухгалтерських послуг

в комплекс послуг з бухгалтерського супроводу та обслуговування організацій входять наступні види послуг:

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

  • перевірка наявності, правильності оформлення і відповідності первинних облікових і податкових документів вимогам законодавства;
  • обробка одержуваних рахунків-фактур;
  • нарахування податків, інших обов’язкових платежів та підготовка платіжних доручень до оплати;
  • ведення аналітичного і синтетичного обліку всіх або окремих ділянок обліку;
  • складання регістрів бухгалтерського та податкового обліку;
  • оформлення банківських і касових операцій, кадрових документів;
  • нарахування заробітної плати працівникам;
  • розробка типових договорів оформлення відносини з клієнтами;
  • складання та здача всіх форм бухгалтерської і податкової звітності.

фахівці “глобал консалтинг”  багато років успішно працюють у цьому напрямку, допомагаючи починаючим компаніям налагодити бухгалтерський документообіг, приймаючи зважені і законні рішення при виникненні складнощів з податковими відрахуваннями.

звернувшись в компанію “глобал консалтинг” , ви будете впевнені в собі при будь аудиторській перевірці, ваші рахунки ніколи не будуть заморожені і ви в будь-яку хвилину віддаєте собі звіт про справжнє становище справ. при виникненні будь-якої нестандартної ситуації ви знаєте, де отримати грамотну консультацію та своєчасну допомогу.

клієнти “глобал консалтинг”  почуваються впевнено в сучасному мінливому світі бізнесу.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу: @news_reporter_ua

Залишити коментар

Опубліковано на 19 12 2015. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".