Боротьба за розкраданнях і безоблікове споживання електроенергії

Індикатор магнітного поля є пластиною 11 мм на 30 мм з геометричними фігурами або малюнками, які під впливом магнітного поля (при прикріпленні магніту до електролічильника) змінюються і в початковий стан після його видалення вже не повертаються.

Таким чином, даний прилад дозволяє фіксувати факт розкрадання електроенергії за допомогою магніту навіть в його відсутність на приладі обліку в момент перевірки. І, що важливо, і вже прописано в законодавстві – залучати порушника “Правил користування електроенергії до відповідальності” – тобто виставляти йому рахунки за незаконно спожиту електроенергію і відключати від енергопостачання.

“У першу чергу індикатори магнітного поля будуть встановлюватися на приладах обліку електроенергії у тих споживачів, які вже раніше” траплялися “на розкраданнях і безоблікове споживання електроенергії, а також у тих, чиє енергоспоживання істотно нижче середньостатистичного”, – розповів заступник директора ЗГЕС.

Поділитися:
Опубліковано на Feb 14 2016. Поданий під Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire