Боротьба з педофілами у запоріжжі

Сьогодні, 2 грудня, в інституті Горшеніна відбулася прес-конференція за участю активістів організації “Спадщина”, юристами та представниками правоохоронних органів. Темою обговорення стало питання педофілії, а також її викорінення в Запоріжжі.

Як передає IPnews, за словами активіста громадського руху “Спадщина” Артема Свириденко, визначеного поняття, як виявити педофіла не існує. Спираючись на свій досвід в “лові” розтлівачів, він підкреслив, що вік підозрюваних варіюється від 17 до 50 років.

Активіст розповів як працює їхня організація. Створюється Фейкові сторінка в соцмережах неіснуючої дитини, на яку починає писати розбещувач. Через деякий час листування, як правило, слідує зустріч “малолітнього” з педофілом, на яку замість дитини приходять самі активісти. Таким чином, педофілів ловлять практично “на живця”. Однак, результатом таких зустрічей, на жаль є не реальний суд і вирок, а просто відеозйомка з викриттям, яку потім поширюють в інтернеті, щоб запорожці пізнавали “героя-коханця” в обличчя.

На сьогодні в “Спадщині” працюють близько 20-30 “мисливців”. Свириденко зазначив, що створити організацію його сподвигнув жахливий випадок з 8-річною Настею Бобковою. Нагадаємо, дівчинку згвалтували і вбили цього літа в Хортицькому районі. Активіст повідомив, що спочатку роботи “Спадщини” було спіймано 30 педофілів.

За словами адвоката, керівника юридичної фірми, Івана Черкашина, в законодавстві є стаття про інтелектуальне розбещення, і, безпосередньо, стаття за вчинення сексуального акту. Проблема в тому, що важко довести інтелектуальне розбещення. Адвокат розповів, що за останні 2,5 року було винесено лише 7 вироків, пов’язаних з фізичним розбещенням.

– У Кам’янко-Дніпровському районі п’яні вітчим і мати при 12-річній доньці кохалися. Провина дорослих у розбещенні була доведена, – зазначив Черкашин.

Учасники заходу підкреслили, що в основному жертвами педофілів стають діти 12-15 років.

Поділитися:

Метки: , ,

Опубліковано на Dec 2 2015. Поданий під Запоріжжя, Суспільство. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire