Без української школи російське авіабудування приречене на провал

Росія зіткнулася з величезними проблемами в галузі авіабудування після розриву відносин з Україною. Про це в інтерв’ю Главкому заявив перший заступник гендиректора Сергій Пінькас.

«На «Антонові» збереглася класна школа з класним продуктом. На Росії «ліпили» холдинги, потім «розліплювали». У підсумку, немає ні школи, ні виробничих потужностей. Ви знаєте, скільки літаків Росія випустила останнім часом ?! Це і є відповідь на всі питання. Велика країна повинна випускати літаки сотнями на місяць. Цього і близько немає. Без нашої школи, російської авіації сьогодні складно буде кудись висунутися. Наприклад, у складі «Укроборонпрому» є Науково-дослідний інститут авіаційних технологій. Невелике підприємство, але єдине в світі, яке має технології розробок крила. Без цього НДІ на Росії змоделювати крило можна буде тільки років через п’ять – десять», – розповів він.

«Залежність України від Росії в нашій діяльності ми оцінювали близько 30%. Тобто, в тридцяти зі ста випадків використовувалися російські комплектуючі. Оцінюваного в кілька мільярдів гривень – складно. Він, по суті, зник, причому, двосторонньо: ми й росіяни зараз нічого не продаємо один одному», – підкреслив Пінькас.

Звичайно, десь ми «просіли», оскільки в Україні не виробляли певні сплави металів, а з Росії тепер їх ніхто не поставить. Намагаємося перекритися поставками з інших країн, лояльно налаштованих до України.

Поділитися:

Метки: , , ,

Опубліковано на Jul 20 2015. Поданий під Технології, Україна. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire